Владу потрібна допомога! І підтримка…

13-річний Владислав Ніцук уже мав би ходити до 8 класу міської четвертої школи. Та через хворобу не був цьогоріч на навчанні жодного дня.
Все почалося зі звичайних забоїв ноги. Один раз ударився, другий, третій – хлопчик же. А потім – перелом великогомілкової кістки наприкінці минулорічного липня. Спочатку лікувався у Корюківці, потім у Чернігові, де йому встановили страшний діагноз – саркома Юїнга діафізу лівої великогомілкової кістки. У столиці, де Влад продовжив лікування, діагноз підтвердився.
– 1 лютого сину видалили великогомілкову кістку і поставили його ж малогомілкову, – розповідає мама Наталія Андрєєва. – Ліва ніжка стала коротша на 5-6 сантиметрів… Зараз Влад проходить третій блок хіміотерапії із застосуванням препарату космегену, а їх призначили – вісім. Один флакончик цих ліків коштує 5-8 тисяч гривень, а їх на одну лише «хімію» треба шість… Окрім цього, приймає і променеву терапію. Але лікарі кажуть, що без високодозної «хімії» при такій хворобі нам не обійтися. Знову потрібен космеген, але виробництва Франції, Німеччини, бо індійський сину не підходить… Нам допомагали і допомагають багато людей: столичні фонди допомоги онкохворим дітям «Краб» і «Запорука», БФ «Слов’янський», депутат обласної ради Сергій Пивовар, міський голова Ратан Ахмедов, колишній директор Холминського лісгоспу Олександр Демченко, мої земляки – жителі селища Холми, усі міські школи і, зокрема, школа і клас Влада, атовець Олександр Медя, який сам приїздив у Київ здавати кров для мого сина, наші сусіди, родичі, знайомі і незнайомі люди. Ми їм усім безмежно вдячні! Однак, усвідомлюємо, що без матеріальної підтримки сторонніх людей цю біду нам не здолати. А на «високодозку» треба 100 тисяч гривень…
З минулого вересня Влад не був вдома. У Києві з ним постійно мама або бабуся. Стан хлопчика надзвичайно пригнічений. Він вже не маленька дитина і все розуміє. А тому дуже боїться рецидиву, сумує за друзями, радіючи кожному їхньому дзвінку і повідомленню в Інтернеті, понад усе мріє повернутися додому здоровим. А дитячі мрії повин-ні обов’язково збуватися!
***
Щоб перерахувати матеріальну допомогу на лікування Владислава Ніцука через «Приватбанк», необхідно зазначити рахунок його мами Наталії Володимирівни Андрєєвої 4149497838178905.
Тел. мами (099)75-79-202.

Залишити коментар