Чому діти байдужі до концерту?

Редакція отримала листа від корюківчанина Валерія Румілова, у якому він ділиться враженнями щодо чудово організованого у місті свята до Дня захисту дітей. Але засмутило його те, що самі діти, майже усім загалом, були байдужі до творчих виступів однолітків. У той час, коли юні обдарування співали і танцювали, інші – катались на каруселі, гойдалках, розмальовували обличчя, стояли у черзі за безкоштовним морозивом, купували смаколики. А концертну програму дивилися батьки і дідусі з бабусями. І це, переконаний наш читач, свідчить про те, що дорослим потрібно щось змінити – як у сценарії самого свята, так і загалом у вихованні підростаючого покоління.
Валерій у листі закликає причетних людей звернути увагу на проблеми міського БК, який, як відомо, функціонує на місці колишнього кінотеатру і не має достатньо кімнат для розміщення творчих колективів. І щоб спробувати якось зарадити цьому, активний містянин пропонує прибудувати до БК літній театр – між його будівлею і поштою – телекомом. (В.Румілов детально розписує, як це можна зробити, тож хто зацікавиться, редакція може надати його листа). Тоді, на його думку, не варто зводити криту сцену у сквері (проект Голуб – Примачок), щоб не обмежувати зону відпочинку у цьому місці.

 

Про проекти – вдумливо

«Можливо, й не за адресою мій лист, але вирішила поділитися своєю думкою щодо громадських проектів №7 і №9. Обурена, що сортування сміття пропонують на території першої школи. Це ж треба таке придумати! Встановили по місту корзинки для збирання пластику, то й добре. Можна поставити додаткові баки для інших відходів біля тих баків, що стоять у дворах, якщо це доцільно, а шкільний двір не захаращувати непотребом. Чи вже лозунг «Все краще – дітям!» – не актуальний?
Проект №9 – цікавий, але на газоні проти «Укрпошти» йому не місце. Порушиться все озеленення, яке вирощувалось десятиліттями. Мені доводилось чути відгуки людей, що в цьому місці дуже гарно, шкода тільки, що з одного боку менше зелені. Отож, якщо ці проекти наберуть найбільше голосів, прислухайтесь до моїх зауважень, реалізуйте в іншому місці.
Надія Миколаївна»

Коментарі закриті.