1800 гривень – від учнів першої школи

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Юлія Ісаченко (справа) та Ярослава Фесько з маминою випічкою /фото автора

Справи серйозні – Діти збирали кошти для вирішення дорослих проблем

Власну часточку у народну підтримку учасників АТО вирішили внести і учні Корюківської ЗОШ №1. Зібралися і влаштували шкільний ярмарок просто у холі навчального закладу. На широких столах чого тільки не було: всілякі прикраси, виготовлені власноруч, різноманітна випічка. Торги йшли на двох перервах два дні поспіль. Майже за півтори години сукупного часу зібрали 1800 гривень. І це при тому, що ціни на нехитрий крам коливалися у межах двох гривень. Проте, скільки захоплення було від того ярмарку! Продавчині-десятикласниці тільки й встигали обслуговувати клієнтів. Кожен мав бажання щось придбати – і учні, і вчителі, і кожен вважав за честь, що саме його товар куплять першим.

Сама ж ідея допомогти воїнам АТО виникла в учнів 10-А класу невипадково. Думку про участь ініціювала класний керівник Тетяна Прохоренко. А діти миттєво загорілися і, довідавшись у більш досвідчених про організацію подібних справ, взялися за реалізацію задуманого. Збір допомоги від школи у рамках акції «Україна єдина» тривав тиждень. Було зібрано чимало теплих речей, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, в основному це макаронні вироби та крупи, цукор, солодощі. Всі 10 ящиків і кругленька сума були доставлені у приміщення молодіжної організації «Альтернатива». Далі розподілятимуться за потребою. До зібраного доклали малюнки і листівки від учнів 1-4 класів. Кажуть, «атовці» їм найбільше радіють.
Як почуваються після акції, поцікавилися у активістів Віталіни Гарбуз, Юлії Ісаченко, Катерини Шматок, Євгенії Семененко, Віолети Наумчик та Дмитра Олещенка. За словами школярів, бажання допомагати достатньо, тільки б ця допомога наближала мир.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити коментар