200 метрів не дійшов до хати

25 лютого чоловік середнього віку на ім’я Віктор прокинувся від страшенного холоду. Роздивився: аж лежить у снігу, рук і ніг майже не відчуває. Сталося це близько шостої ранку у Петровій Слободі. Проте сил ще вистачило, аби підвестися і рушити вулицею Першотравневою до своєї хати.
Мати відразу роздивилася, що у сина обморожені руки і ноги. Спочатку вдалася до лікування за народною методикою. Потім зрозуміла, що цього недостатньо, і син може лишитися кінцівок. На її умовляння їхати до лікарні, Віктор уперто заявляв, що не потрібно, рани самі загояться. Та Валентина Данилівна все ж набрала номер екстреної меддопомоги. За десяток хвилин «швидка» дісталася Петрової Слободи. Яку змогли, надали допомогу та повезли до ЦРЛ. З того часу минуло більше тижня. Віктор перебуває у хірургії. Коли кореспондент до нього навідався, був невеселий. Лежав на ліжку з забинтованими верхніми і нижніми кінцівками. Сказав, що лікування триває добре, відчуває полегшення. На запитання, як же сталося, що він не дійшов додому, сорока-дворічний чоловік розповів, що був нетверезий. 24 лютого його покликали товариші, які ловили рибу в урочищі Глинище, за Корюківкою. Каже, рибалок там зібралося багатенько. Уловів, як таких, не було. Кілька чоловіків, щоб не змерзти, принесли з собою градусне питво. Товариші були щедрі. Отож Віктор того дня перехилив чарок шість-сім. Закуски хорошої не було, горілка швидко розібрала. Уже й у село увійшов, та до хати 200 метрів не дійшов – упав, заснув у снігу.
Мати Віктора того вечора дуже хвилювалася. Не один раз телефонувала на «мобілку» сина, його товаришам. Але жоден не відповів. До ранку не спала. А другий її син Петро не став шукати брата. А якби лише вийшов з двору та пройшовся по вулиці – знайшов би. Того вечора Петро заспокоював матір, мовляв, не варто хвилюватися, Віктор заночував у товариша. Таке уже не раз траплялося…

 

Обморозився
…газом

На одній із заправних станцій Корюківки під час заправки автомобіля обморозив газом руки корюківчанин Н. Проте фахівці кваліфікують таке обмороження як опік зрідженим газом високого тиску. Бідолаха сильно постраждав: опечені пальці лівої та правої рук. Чоловік лікувався у Корюківській ЦРЛ.

Один коментар

  1. Вуж говорить:

    Петро винен,що брат напився?

Залишити коментар