Нам таки потрібен МРТ

altДзвінок у редакцію Відгук на публікацію про необхідність комп`ютерного томографа у лікарні

„Нам з чоловіком довелося протягом року удвох лікуватися у неврологічному відділенні ЦРЛ. І мене, і чоловіка лікар направив в область на МРТ (магнітно-резонансна томографія), яка коштує, уявіть собі, 600 гривень, і це тільки один відділ хребта. А їх – три, плюс голова. 

Поки чоловік перебував у лікарні, на томографію було направлено десять пацієнтів із його палати. Порахуйте, це близько десяти тисяч гривень. А скільки їх таких „вивезених” у область гривень? Якщо є необхідність у подібній діагностиці тут, на місці, то чому б, скажімо, не знайти більш-менш платоспроможного спонсора і допомогти йому відкрити подібну платну діагностику на території нашого району, скажімо, у лікарні. До речі, послуги магнітно-резонансної томографії у Чернігові надає приватна клініка. Судячи з того, які там черги і звідки люди їдуть, думаю, комусь із підприємців було б вигідно утримувати МРТ у Корюківці, а нам – зручно. „Кущ”, як кажуть, у нас – не малий.” 
 
Р.S. Магнітно-резонансна томографія на сьогодні є однією із найточніших діагностик, яка дозволяє, як кажуть, побачити увесь організм зсередини. Цей метод дозволяє візуалізувати органи і тканини, недосяжні для рентгендослідження, ультразвуку чи комп’ютерної томографії. Метод МРТ-діагностики призначається лікарем-спеціалістом за строгими медичними показниками, у крайньому випадку, для уточнення діагнозу.  Завдяки прогресу, ризик проходження МРТ знижується. На сьогодні сучасні  прилади абсолютно безпечні, певно, за умови, що дана діагностика не носить частий характер, бо тоді МРТ потенціально небезпечна для здоров`я. Коштує апаратура МРТ кілька мільйонів гривень. Кілька – це від чотирьох і більше. 
 

Залишити коментар