Подорож у казку

Ось і промайнули новорічні свята, залишивши по собі неймовірні спогади, сюрпризи і подарунки…  Новий рік вступив у свої права, та чудеса для малечі не закінчуються. Нещодавно працівники Корюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросили на гостини до Дідуся Мороза, який оселився у с. Костючки Корюківського району, шістнадцятьох найменшеньких вихованців районних прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу, щоб вони могли розповісти йому про свої найпотаємніші бажання.

Театралізоване дійство роз­почалося із зустрічі дітей з казковими персонажами. Красуня-ялинка виблискувала прикрасами й кольоровим серпантином. Розважали дітей  Зюзя та Ведмедик, а Снігуронька і Дідусь Мороз слухали найщиріші дитячі мрії та побажання.

Захоплюючою була екскурсія володіннями Діда Мороза: яскраві вогники новорічної ілюмінації запалювали іскорки радості та надії в душах як маленьких відвідувачів казкового дійства, так і їхніх прийомних батьків і батьків-вихователів. Атмосферу казковості й гарний настрій створювали веселі ігри і хороводи. Незабутні враження залишило чаювання з казковими персонажами. Дітлахи були у захваті від чудової театралізованої програми. 
Святкова подорож у казку для малечі виявилася справжнім дивом, наповнювала душу особливим піднесенням. А яке ж свято без приємних сю­рпризів? У кінці дійства маленькі гості отримали солодкі подарунки та сувеніри від Діда Мороза, а також, на згадку, сфотографувалися з казковими героями.alt  

Довгі роки відсутності батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок і подарунків на свята – все це життя дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. І тому родинам, які взяли малюка з дитячого будинку на виховання, необхідно докласти максимум зусиль, щоби  відновити віру, любов та надію у такої дитини. Дітвора вірить у Діда Мороза, і цю віру потрібно зберігати якнайдовше. Цього разу це допомогли зробити Ірина Стукало та Леонід Неживий, подарувавши малечі  новорічну феєрію з елементами таємничості і дива. Сподіваємося, що такі вчинки не тільки спонукатимуть жителів нашого району до наслідування, а й дадуть можливість замислитися над тим, чи готові ми подарувати тепло й любов знедоленій дитині.
 
Підготував Корюківський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молодіaltaltalt
 

Залишити коментар