Головою Чернігівської облдержадміністрації призначено Володимира Івашка

altВиконуючий обов’язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов призначив головою Чернігівської облдержадміністрації Володимира Івашка, про що було повідомлено на сайті глави держави у понеділок, 3 березня. В.Івашко – підприємець, депутат обласної ради за списком ВО «Батьківщина», народився 21 березня 1965 року
За повідомленням інтернетвидання «Чернігівщина: події і коментарі», спочатку на посаду очільника ОДА було запропоновано нардепа по 205 в.о. Чернігова Валерія Дубіля, але він відмовився.  Натомість  саме Дубіль вніс пропозицію щодо кандидатури Володимира Івашка на посаду губернатора. Нещодавно, 22 лютого, під час позачергової сесії Чернігівської облради кандидатуру Івашка пропонували на посаду голови обласної ради, але йому не вистачило голосів. 
3 березня новопризначений голова облдержадміністрації Володимир Івашко провів засідання оперативного штабу по координації спільних дій щодо забезпечення стабільної ситуації в області, на якому повідомив, що, відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», перший заступник, заступники голови облдержадміністрації подали заяви про припинення повноважень. Він наголосив, що, до остаточного вирішення кадрових питань, вони продовжуватимуть виконувати свої функціональні обов’язки в межах чинного законодавства. Голова облдержадміністрації підкреслив, що, у зв’язку із виникненням зовнішньої загрози, існує необхідність постійної координації роботи всіх служб та відомств з метою забезпечення захисту конституційних прав і свобод громадян, дотримання законності та правопорядку в області.
 

 

Залишити коментар