Усі залишаються на місцях

altБагатьом жителям нашого району відомі події в Криму. Сусідня північна держава без будь-якого оголошення посягнула на територіальну цілісність України.  На півострові  перебувають російські спецпризначенці, морські піхотинці… 
Провокаційні заклики лунали у великих містах Східної України. Сюди на автобусах переправляли провокаторів 
з Ростовської та Бєлгородської областей, про що пишуть інтернетвидання…
 
Командування українських Збройних сил та Рада національної безпеки і оборони, дбаючи про захист територіальної цілісності, оголосили про мобілізацію. У Корюківському райвійськкоматі редакція звернулася до керівника цієї державної установи, підполковника Олександра Саповського.
 

 – Олександре Олександровичу, розкажіть, будь ласка, які заходи заплановані?
– Кожному жителю України відомо, що територіальну цілісність треба відстоювати. На цей час тривають навчальні збори обмеженої кількості військовозобов’язаних при Корюківському військкоматі. Вони організовані з метою відновлення навченості особового складу військового комісаріату. Мета їх у районі – проведення організованої в установлені терміни мобілізації людських і транспортних ресурсів для захисту Батьківщини. 
– Чи не помітилося якихось патріотичних ініціатив, іншого аналогічного?
– Є таке. На території нашого району проживають люди різних національностей. Вік у них різний, декому за п’ятдесят і більше. І вони не відсиджуються. Наприклад, у нашому районі проживає грузин, полковник у відставці Олександр Абуладзе. Він один з перших прийшов до військкомату і сказав: «Я воював в Абхазії. Добре знаюся на військовій техніці, досконало володію зброєю. Прийміть мене до лав  української армії. Дуже люблю український народ. Хочу захищати територіальну цілісність України.» Є багато молодих хлопців, які теж записалися у добровольці. Приходять до нас з військовими квитками.  Кажуть: «Хочемо захищати Вітчизну.» Потік патріотично налаштованих хлопців до нас не зменшується.
 – Як відгукуєтеся?
– Дані таких осіб записуємо, пропонуємо взяти участь у навчаннях. Чоловіки запитують, яка потрібна допомога, підтримка… Вони уже тепер зі зброєю в руках готові захищати територіальну цілісність України. Загалом іде призов на навчання усіх військовозобов’язаних Корюківського району.
Як можете оцінити ситуацію?
– Я вражений патріотизмом  молодих людей. А старших за віком добровольців–  ще більше. Нам пропонують всебічну допомогу місцеві козаки та афганці.
– Кілька слів про готовність.
– Сьогодні за відповідним наказом Прикордонні війська і загалом Збройні сили України приведені у повну бойову готовність. Це означає, що всі залишаються на місцях, але готові у будь – який момент стати на захист Вітчизни.

Залишити коментар