Зухвалий злочин

altАндрій НАВРОДСЬКИЙ 

Такого «беспредела» Корюківка, мабуть, ще не знала! Саме так і висловлювалися жителі міста після того, як побачили понівечені автівки  біля багатоповерхівок, що у центральній частині міста. 

А вжахнутися було від чого: лишень за одну ніч, з 9 по 10 березня, у самісінькому  центрі Корюківки було пошкоджено з метою проникнення, а потім і пограбовано сім легковиків! Злочинці забирали з салонів автомобілів все, що там знаходилося (не гребували й апаратурою, яку, як кажуть, «видирали з м’ясом»). 
– Десь після першої години ночі я почув звук глухих ударів, що линули знадвору, – розповідає один з потерпілих. – Одразу ж визирнув у вікно і побачив, що дверцята мого авто відчинені, а в салоні  хтось «порається». Помітив три постаті. Я в самому спідньому – майці й трусах – вискочив на вулицю і почав кричати та гнатися за грабіжниками, але ті хутко втекли. 
Коли  автовласник повернувся, то перед очима постала невесела картина: бокове скло розбите, а з салону та «бардачка» забрано всі речі, на місці, де нещодавно була магнітола, тільки дроти стирчали…
До чергової частини Корюківського РВ УМВС повідомлення про «напади» на автівки почали надходити близько другої години ночі. Дехто з потерпілих виявив пошкодження лише на ранок і  тоді звернувся до правоохоронців. Оперативна група почала відпрацювання по факту серії подібних злочинів. Уже у понеділок, 10 березня, були відомі імена підозрюваних. Одразу їх знайти і затримати, на жаль, не вдалося. «Гастролери» ж не заспокоїлися і наступної ночі! У темну пору доби, з 10-го на 11-е березня, ця ж «трійця»  «обчистила» складське приміщення місцевого ВСК ім. Горького, викравши велосипед, бензопилу та кілька електроінструментів. Але і на цьому злодії не зупинилися та знов вирушили у центр міста. Та злодійська вдача цього разу їх підвела – тільки-но почали трощити вікна вподобаного авто, як були затримані міліцейським патрулем  за допомогою мешканців навколишніх будинків. Двоє бешкетників виявилися місцевими жителями (один нещодавно повернувся з місць позбавлення волі), третій – начебто «прописаний» у Білій Церкві. Проти них порушено кримінальні справи. Ведеться слідство.
На певний час з дворів багатоповерхівок зникли буквально усі транспортні засоби…

Залишити коментар