Дорогими обійшлися сигарети…

altМолодий рейментарівець Юрій Т. чи то надивився фільмів, у яких герої хитрі, удалі бойовички і майстри водіння автомобілів різних марок, чи то йому  всерйоз забажалося  показати «клас водіння», усього достеменно ми  не знаємо.
Тільки одне незрозуміло: чи думала ця людина, що може стати порушником на дорозі?
 
Мабуть, ні. Тепер відомо, що протягом дня пану Юрію  доводилося десь гостювати, чи його запрошували до якоїсь хати «посидіти у хорошій компанії, випити по чарчині-другій». Приблизно так, можливо, і було. Він 9 березня перебував нетверезий—і це факт.
Проте, після вживання спиртного цій людині забажалося ще й покурити фірмових сигарет  високого гатунку. І він ввечері  усівся до автівки марки «Ауді»  та помчав у напрямку Корюківки. 
 Дорогу Рейментарівка—Корюківка подолав швидко, тому що вона до проблемних не належить. У райцентрі біля супермаркету АТБ поставив автомобіль. Купив улюблені цигарки. І  поїхав по… клумбах, що бачили свідки.
Набравши шаленої швидкості, на вулиці Шевченка виїхав на зустрічну смугу руху та зіткнувся зі «швидкою допомогою», як називають таке авто  у народі. Мало того, що порушив правила , з працівниками державтоінспекції поводився дуже грубо. На водія  автомобіля меддопомоги почав кричити: «Ти куди виїхав?  Це ти зробив… » Хоча сам скерував авто «Ауді» на зустрічну смугу руху, скоїв ДТП, зазначають «даішники». Як потім виявилося, за кермом перебував  нетверезим, при собі належних документів на водіння машини  не мав.  
Того ж вечора, 9 березня, працівники державтоінспекції  склали протокол. На місці пригоди було достатньо свідків, які бачили, як грубо поводився рейментарівський водій,які за ним були порушення… 
Як винуватець пригоди, до районного відділу центру  екстренної медичної допомоги медичених катастроф повинен був приїхати 10 березня, щоб надати допомогу у ремонті автомабіля марки УАЗ чи розв’язати проблему  фінансово. Точніше так домовлялися постраждалі сторони. 
– Але «рейментарівський пригодник» Юрій не прибув до нас  другого дня, – говорить водій екстреної меддопомоги  Анатолій  Бабич. – І сьогодні, 11 березня, його до десятої години не було, а потім появився, взявся за ремонт автомобіля, намагається розв’язати проблему повністю. 
 

 

Залишити коментар