Збираємо провізію на підтримку наших захисників

alt

На прикордонній смузі. Допомогу від корюківчан доставили осавули Корюківської Козачої Січі Володимир Самойленко (справа) та Олександр Костюк (у центрі) з сином Сергієм.

Не будемо заглиблюватися чому і як так сталося? Скажемо просто – нашим солдатам потрібна допомога! З такими невеселими новинами повернувся із прикордонної смуги корюківчанин Володимир Самойленко. Там, біля Сеньківки, несе варту його старший син Юрій. Позаяк чоловік входить до лав Корюківського козацтва, тому одразу і звернувся по допомогу до отамана Анатолія Короткова та побратимів. Того ж дня і почали збирати все необхідне: їжу, речі, гроші на бензин. До речі, наше козацтво у перших рядах серед тих, хто з`явився у військкоматі, коли оголосили про навчальні збори. Також козаки у таких населених пунктах, як Холми, Олександрівка, Рибинськ, Наумівка, Прибинь, Буда, Рейментарівка організували козацькі ополчення. 
Того ж дня з цього питання у Районному будинку культури відбулися збори працівників установи, за місцем роботи В.Самойленка, де його колеги підтримали ініціативу допомогти нашим солдатикам. У перші ж дні працівниками РБК і учасниками хорового колективу та козаками було зібрано і доставлено на українсько-російський кордон дві машини з провізією.
До акції долучилися і ми, „маяківці”.
Редакції стало відомо, що козацтво також взялося допомогти прикордонникам, які дислоковані за Тихоновичами. Отож всім, хто бажає допомогти українським солдатам, треба звертатися до Володимира Самойленка у РБК.

Залишити коментар