Сам на сам з хижаком

alt

Андрій НАВРОДСЬКИЙ

Ось така «картина», яку читачі можуть бачити на фото, постала перед очима нещодавно, коли ми з друзями  проїздом відвідали одне з сіл Корюківського району.
 На мотузці головою донизу теліпався мертвий шуліка. «Мабуть, «проштрафився», тому й покарав хтось із тутешніх мисливців пернатого», – подумалося, коли виходив з машини, щоб зробити фотознімок.  Роздивившись навколо, бачу,  наближається до нас літній чоловік. Привітався. Назвався Григорієм.
– Що, сподобався вам цей нахаба? Ох і повоював я з ним… – почав розповідати. – Правда, й не без втрат…
А далі повідав таке: «Чую з хати, що кури мої лемент здійняли. І що їх там, думаю, так перелякало? Вигулюються ж вони під навісом із сітки, щоб не поперелітали куди не треба і до них ніхто не залетів. Зверху ж, відповідно, також сіткою захищені… Я до них притьмом, а там – оцей шуліка вже  сидить на найбільшій курці та  дзьобає її з таким завзяттям, що аж пір’я з неї летить!» Схопивши палицю, яка лежала неподалік, чоловік з криком кинувся на хижака та нумо лупцювати нахабу. Зайда таки покинув бідолашну і почав, було, стрибати по загороді та втікати, але, отримавши кілька влучних ударів, забився в куток і притих.
– Я подумав, що прибив живодера. Схилився над ним, руку простягнув, аби узяти, та він як вчепиться в неї своїми пазурами… Схопив тоді його за горло іншою рукою та давай товкти агресора вже об землю. Ледь відбився.
Тільки  переконавшись, що хижак мертвий,  чоловік відійшов від нього та почав обдивлятися  своїх курочок-чубарочок. Наче всі цілі були, окрім тієї, на яку було здійснено напад. Забрав, каже, до хати, йодом рани обробив, але через деякий час вона все ж померла…
– Мабуть, завдані рани були несумісні з життям, – сумно закінчив розповідь. – А отого бандюгу я спеціально на дерево підвісив – щоб іншим його «сородичам» наука була! Бо бач, як знахабніли: пішки вже до сараїв заходять!

Один коментар

  1. юлия говорить:

    Добрый день! Подскажите как связаться с редакцией (для подачи объявления), кнопка “контакты” и “про маяк” не работает. Надеюсь на Вашу помощь.

Залишити коментар