210 гривень, наколядованих у різдвяні свята, семикласник Роман Шупеля з Сядриного пожертвував воїну-земляку

03

Термобілизна – від школяра

– Нещодавно до мене підійшов Рома Шупеля і передав 210 гривень для потреб наших земляків у зоні АТО, – говорить волонтер благодійної акції «Корюківка єдина» Ольга Кияшко. – Гроші хлопчик сам наколядував у різдвяний Святвечір, а тому дуже хотілося, щоб вони допомогли конкретному солдатові. Отож, трішки додавши, вдалося придбати для корюківчанина Олександра Надточія термобілизну, якої він потребував і замовляв нам. Олександр її вже отримав і був дуже радий. А нещодавно телефонував хлопчику зі словами щирої вдячності.

Для родини військового

Організатори благодійної акції вдячні підприємцям м. Корюківки, які подарували мультиварку родині бійця Миколи Радченка. Сім`я переїхала на Корюківщину з іншого району і попервах проживала у Сядриному, тепер їм допомогли винайняти житло у Тільному. Доки чоловік захищає Батьківщину, на руках у дружини Ірини залишилося двійко діток. Жінка дуже вдячна постійній увазі і підтримці, яка зараз їй просто необхідна.

Подяка від Миколи

А волонтер з Чорнотичів Микола Івасенко через газету дякує жителям Хотіївки: Тетяні та Віктору Філоновим і Надії Бурій за постійну підтримку у зборі благодійної допомоги для воїнів АТО. Тож допомогу з Хотіївки завдяки волонтеру з Чорнотичів регулярно отримують і військові з Корюківщини. Така от «географія»…
До речі, з наступного понеділка волонтери доставлятимуть посилки нашим землякам у Волноваху. Тож, якщо хтось з родичів військовослужбовців хоче передати і свою посилку, звертайтеся до О. Кияшко по тел. (066)65-11-981.

Хто візьметься шити бурки?

Мешканці району про-довжують збирати кошти для наших солдатів (Жуклянська школа (714 грн.), скринька у м-ні «Кошик» (210 грн.), Хроленко (200 грн.), вчителька-пенсіонерка з Корюківки (50 грн.). Нещодавно у зону АТО волонтери передали шість «спальників», берці, бушлат, термобілизну, п’ять комплектів форменного одягу нашим землякам, а саме: корюківчанам – Дмитру Дрозду, Олександру Надточію, Олександру Меді, Олександру Козубу, Дмитру Пелюху та бречанину Валерію Солов’ю і Леоніду Назаренку з Б. Слободи. Вже придбано амуніцію для Дениса Мостовича – бійця з Корюківки.
– Наші земляки на передовій дуже потребують теплого взуття, – каже О. Кияшко. – А тому зараз просимо відгукнутися тих, хто б за оплату погодився вдома шити бурки бійцям з наданого матеріалу. (Телефонуйте за номером (066)65-11-981.)
Будемо вдячні також за продукти харчування, овочі для приготування «сухих» борщів, особливо капусту і цибулю.

Залишити коментар