360 км на велосипедах

Гостинна корюківська земля багата на ініціативних і креативних людей. Що особливого придумала міська влада разом з активістами з нагоди відзначення 360 – річчя Корюківки – ми побачимо вже сьогодні на святкуванні (і в газеті напишемо). А напередодні, з 21 по 23 липня, вони організували велопробіг північними районами області довжиною 360 кілометрів.
Десять молодих людей на чолі з міським головою Ратаном Ахмедовим виїхали з Корюківки у п’ятницю зранку. Рух почали за маршрутом: Перелюб – Б.Слобода – Погорільці – Семенівка. Зустрілися і поспілкувалися з колегами – семенівцями. Далі шлях проліг до елітного села Чайкине Новгород – Сіверського району, неподалік якого облюбували й місце для ночівлі. Своє наметове містечко розбили біля гарного будиночку, зведеного колись для відпочинку «вельмож». Другого дня попрямували на Новгород – Сіверський, де на них теж чекав теплий прийом міської влади. Там до нашої групи велосипедистів приєдналися троє місцевих активістів. І всі разом через Горбово, Дегтярівку дісталися історичного Мезина на Десні. Попрощавшись з привітними новгородсіверцями, взяли курс на Радичів Коропського району. На облаштованому для відпочинку відкритому майданчику з видом на Десну залишилися до ранку. А третього дня підкоряли Коропщину. Завітали у гості до відомого підприємця Миколи Мисника, посмакували його вишуканою продукцією – соками «Золотий Пармен», і рушили на Сосницю. Тамтешня селищна влада теж з нетерпінням чекала на гостей.
Поверталися додому через Бреч: стомлені, але дуже щасливі. Ця невеличка група людей, проїхавши не завжди проїзними дорогами північної Чернігівщини, зробила особистий внесок у популяризацію рідної Корюківки (щиро сподіваємось, й майбутнього Корюківського госпітального округу!). Нехай процвітає наше місто і хай живуть у ньому щасливі люди!

 

Залишити коментар