900 пасок за зміну

-такий перший передвеликодній «урожай» кондитерів Корюківського хлібозаводу. Попереду ще два «пасочні» дні. Це означає, що протягом трьох передсвяткових днів булки та пряники не випікатимуться, жіночі ручки працівниць двох змін будуть зайняті лише пасками. Хліб «народжується» вночі. Всього на столах корюківчан красуватиметься 2000 пасок від місцевого виробника. Це небагато, порівняно з минулорічними вісьмома тисячами. «При сучасній конкуренції на ринку хлібовиробників важко утриматися, – розповідає керівник заводу Олександр Єрмоленко, – але ми залишилися вірними власним принципам – ніяких домішок, для своїх людей – тільки якісне». Рецептура і сьогодні залишається тією ж, що і за радянських «гостів» – жодних розпушувачів, стабілізаторів і такого іншого. Наші пасочки найбільше замовляють магазини міськспоживтовариства та сільпо. «Пробують» і приватники. У Холми разом із хлібом поїхали 198 запашних корюківських пасок, а у Сядрине – аж 252! У Корюківці найбільше їх у хлібному магазині. Ціна від виробника порівняно невелика 14 і 18 гривень за 400 і 700 – грамові пасочки. Скільки «накинуть» у магазинах – залежить окремо від кожного реалізатора. Але майстрині цеху можуть порадувати значно більшим асортиментом – були б замовлення.

999

У центрі фотографії – майстер Наталія Авраменко. Її руки вже 36 років пахнуть хлібом. Днями Наталія Іванівна святкуватиме своє 55-річчя. І паски смакуватиме, і вітання прийматиме. Зліва – Наталія Хомко, справа – Любов Сорокопуд – кондитери. «Мої дівчатка», – так лагідно називає їх «начальниця». /фото автора

Один коментар

  1. Шанувальник говорить:

    Не хотелось бы обидеть мастеров хлебного дела Корюковского хлебокомбината, но некоторые вещи все же нельзя прощать.Внимание на фото- не оставит равнодушным никого.Фото хлеба Корюковского х/к,куплен 19.04.15 около 15 часов в магазине “Глория”,что на Франка.Завтра хлеб будет сдан в пока еще действующую санэпидстанцию.
    Ссылка на файлы: http://1drv.ms/1G8SslQ

Залишити коментар