А ми їх так розхвалили…

ddr

ТОВ «Будянське АПК», яке у селі має переробний міні-цех, взимку та частково весною приймало молоко від населення за найбільшою у районі ціною. Про це тоді писав і «Маяк». Та уже в другій і третій декадах березня, квітні воно стало невчасно розплачуватися з людьми. Пішли борги …

Вищеназваному товариству молокопродукцію здавали жителі Сахутівки, Домашлина, Олександрівки, Забарівки, Наумівки, Буди та інших населених пунктів.
– Робота «Будянського АПК» викликала обурення у людей, – говорить депутат районної ради Микола Ющенко. – Наприклад, багато жителів Олександрівки, де я проживаю, здавало йому теж молоко. Та на сьогодні їм заборгували – 23 тис. грн. Підприємство про себе взимку створило хорошу рекламу, мовляв, платитиме за вищою і стабільною ціною. Тож потрібно й слова дотримуватися. Є борги, отже, негайно погасіть.
Сахутівським молокоздавачам відоме товариство загалом не заплатило близько 15 тисяч, а також – за оренду коня приймальниці. У сільчан зріє невдоволення: «Навіщо морочили голову, що будуть платити вчасно і без затримок? Ми звертатимемося до районної прокуратури. Хай розберуться». У нинішній період мешканці цього села продають молоко корюківському заводу, який вчасно їм оплачує по 3 грн. 20 коп. в середньому кожен літр.
– У Домашлині ніхто не звертався до сільської ради зі скаргами щодо затримки виплат, – говорить сільський голова Алла Єгунова. – Хоча коли приїздили до нас представники від будянського товариства, то обіцяли розраховуватись вчасно, а сільській раді сплачувати соціальний внесок за окремим договором. Останнього ми не діждалися точно. Селянам за продане молоко заборгували 11 тис. 500 гривень.
На сьогодні товариство не розрахувалося за прийняту молокопродукцію у Забарівці, Буді, Домашлині, Наумівці та інших населених пунктах.

Залишити коментар