А у нас – новосілля!

Нарада з приводу відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Голова районної ради ветеранів Валентина Погребна завітала до редакції з новиною: «Ми тепер маємо нове просторе приміщення разом з іншими громадськими організаціями – воїнами-інтернаціоналістами, ліквідаторами Чорнобильської катастрофи та воїнами АТО. Нехай нам позаздрять в інших районах!

Заздрити дійсно є чому. Дві кімнати в терцентрі сяють мов нові після ремонту. Сучасні меблі, комп’ютери, гарні фіранки і світлі стіни. Коштами для ремонту допоміг депутат Чернігівської обласної ради Віктор Мурай. Багато робіт виконали самі ветерани й члени громадських організацій. Як кажуть у народі, у своїй хаті кутки допомагають… Відразу і настрій бадьорий. Є де поспілкуватися про болі свої, і радощі. З новосіллям прийшли привітати господарів не лише побратими, а й керівники району і міста: голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, голова районної ради Віктор Чернуха, міський голова Ратан Ахмедов. Не міг не завітали і гендиректор фабрики техпаперів Віктор Мурай. Їм дякували за підтримку й допомогу. Що бажали новоселам? Щоб гарне приміщення не пустувало, двері не зачинялися й працювалося дружно.
А початок уже є: «афганці» й «атовці» вже збиралися на нараду. 17 лютого, в суботу, сюди сходяться «афганці». Їм є що згадати про дні, коли 29 років тому вони з побратимами покидали назавжди Афганістан… Зі свого нового дому підуть усі разом покладати квіти до героїчних могил земляків.

Зоя ШМАТОК, прес-центр районної ветеранської організації

Залишити коментар