А в Козилівці відбудуться повторні вибори

Дуже активно тривали перші виборні перегони у Холминській ОТГ. І це не випадково, бо фактично нова об’єднана громада набуває статусу району з усіма відповідними наслідками. І начальство своє, яке нікому, можна сказати, не підпорядковується, і бюджет на свій розсуд – не треба ходити з простягнутою рукою. Якщо, звісно, вистачатиме грошей… Досвід Корюківської ОТГ показує, що при правильному формуванні штату, структури бюджетної сфери, за умови партнерських відносин з місцевим бізнесом та районною владою і просто – нормальним ставленням до своїх обов’язків та відкритістю перед людьми – можна досить успішно функціонувати і розвивати свою територію.
Головою Холминської ОТГ став директор школи 58 – річний Олександр Шевчик, якого підтримувала переважна більшість політичних сил, котрі висували або підтримували кандидатів у селищну раду. Він набирає 1049 голосів. Його основний конкурент, діючий селищний голова Віталій Запорожець – 670, Сергій Васильченко – 364, Олексій Кучма – 90.
Депутатський корпус мають сформувати: шість представників ВО «Батьківщина» – Ольга Іллюша, Ольга Єременко, Володимир Івахненко, Микола Давиденко, Олег Дорошко, Світлана Лукашевич; по чотири представники від Аграрної партії (Любов Кулик, Юрій Кулик, Олександр Солохненко, Леонід Помаз) і «Солідарності» (Олександр Проява, Ольга Защита, Іван Лантух, Ірина Деньгуб); четверо самовисуванців (Віктор Семикоз, Дмитро Мединський, Анатолій Голуб, Іван Гузь), двоє від «Нашого краю» (Валентина Стихиляс, Леонід Пазенок) та Валентина Шевчик від Радикальної партії. Ще за одного кандидата по козилівському округу доведеться переголосовувати через два тижні, бо там двоє людей набрали однакову кількість голосів – Лідія Ісаєнко від Аграрної партії та Юрій Шишкун від «Солідарності».

Залишити коментар