«Авангард» перемагає, «Зірка» – відстає…

Честь нашого району у вищій лізі області цьогоріч відстоюють дві команди – «Авангард» та «Зірка». Обидва футбольні клуби знані в області.

«Авангард»- не тільки відомий, а й досить титулований. Неодноразово ставав чемпіоном області, вигравав ряд турнірів, був нагороджений перехідними кубками, відзначений високотитулованими призами іменних змагань в області. В «Авнгарда», зрозуміло, більше досвіду виступати на рівні області та у всеукраїнських турнірах. І тепер одночасно він грає на область і на Україну. У вищій лізі Чернігівщині у нього значимі результати. Наприклад, нещодавно упевнено з рахунком 1:0 обіграв сильну чернігівську команду ЮБС. За нашим клубом було помітно ряд добре розіграних комбінацій біля воріт чернігівців. Проте, захист суперника грав на належному рівні. Потрібно сказати, що ця команда у попередні роки була серед лідерів і тут за рівнем майстерності грають кращі нападники і оборонці Чернігова – ось тому й нелегко проходила зустріч для наших спортсменів. Але ж ворота наші футболісти «розпечатали» і довели, що з сильним корюківським клубом потрібно рахуватися. У першому турі авангардівці грали на виїзді у Ніжині з «Фрунзенцем». За нашими футболістами була якісна гра, проте суперник сильний, рахунок довели до нічийного—0:0. Хороший футбол команда демонструвала і на всеукраїнському рівні: на своєму полі приймала «Колос» з Київщини. До його складу входять гравці, які раніше грали у вищій та першій лігах України, їх у той час знали як майстрами високого класу. Проте, існує висока конкуренція у Києві і на Київщині серед футболістів і частині нападників та захисників довелося перейти до інших клубів. Тепер «Колос» укомплектовано високотитулованими футболістами. Дуже добре ця команда фінансується місцевою агрофірмою з селища Ковалівки, а тому і мають результати. Наш «Авангард» протиставляв хорошу боротьбу гостям. Двічі вражав ворота. Тільки суперник дещо переважав у техніці, на один м’яч забив більше. З результатом 3:2 завершилася безкомпромісна і цікава гра.
Трохи не повезло нашій «Зірці», яка зустрічалася з семенівською «Ревною». Команда з сусіднього району належить до кращих і тепер очолює турнірну таблицю. Їй у першому турі вдалося обіграти «Зірку» з рахунком 3:2. В обох наших команд ще є невикористані резерви. Уболівальники сподіваються, що з новими і кращими результатами вони зіграють у наступних турах та перебуватимуть «у довгій смузі везіння».

Залишити коментар