АЗС «Олас» запрацювала по-новому

Мережа АЗС «Олас» вкотре нагадала про свою присутність на ринку нафтопродуктів в м. Корюківка. Відтепер справами заправної станції займатиметься безпосередньо її власник і забудовник в одній особі.

847

Конкуренція вимагає пропозиції тільки якісного товару та досконалого обслуговування, що на сьогодні, в повній мірі, може запропонувати АЗС мережі «ОЛАС», побудована за сучасними європейськими стандартами.
Автозаправна станція «Олас» пропонує своїм клієнтам високоякісне сертифіковане пальне Мозирського нафтопереробного заводу Республіки Білорусь. З кожної закупленої партії якого береться проба на відповідність якості.
За ініціативи керівництва, аби ще раз підтвердити серйозність намірів щодо пропонованої якості, був проведений забір пального з кожного резервуара. У свідки цієї події запросили кореспондента газети «Маяк». Проби були надіслані в обласну лабораторію. Результати відповідності якості надані редакції. Варто сказати, що подібна перевірка для власника АЗС виливається, як кажуть, у копієчку. Отож, чим керуються власники, йдучи на подібний крок? По-перше, це добре ім`я. АЗС «Олас» працює з 2008 року. Але мало хто знає, що автозаправна станція до цього перебувала в оренді коропської фірми. Сьогодні власник АЗС відмовився від подібної співпраці і має серйозні наміри зробити «Олас» кращою АЗС міста.
Цілодобовий сервіс на АЗС, як показує практика, є дуже актуальним для корюківчан та гостей міста. За сьогоднішніх високих цін на пальне значна частина клієнтів воліє купувати пальне невеликими обсягами. Запланували недалеку поїздку – заправилися п`ятьма літрами пального. Завдяки цілодобовій готовності обслуговувати клієнтів АЗС «Олас» може задовольнити таку потребу у будь-який час доби.
Варто сказати, що «нове» керівництво відповідально підійшло і до своїх працівників. Хай небагато, але десять робочих місць із пристойною зарплатнею і повним соціальним пакетом, що актуально – забезпечені. Незабаром у працівників з`явиться нова уніформа. На території автозаправки постійно працює невеличкий магазин. Крім інших товарів та приємного обслуговування, вам запропонують натуральну каву.
З метою розширення кола клієнтів, керівництво АЗС «Олас» проводитиме цікаві акції, що також є новинкою для автозаправних станцій міста. «Завдяки таким акціям наші клієнти зможуть отримувати приємні та корисні подарунки – кілька десятків літрів пального», – розповідає керуючий АЗС «Олас» Володимир Малиш. Якщо зацікавилися, то зверніть увагу, що взяти участь у такій акції може кожен. Для цього треба придбати на АЗС «Олас» 20 літрів будь-якого пального, але обов`язково одним платежем. Ті, хто купує бензин за перерахунком, участі у акції не беруть. Потрібен чек. На ньому покупець записує свої дані: ім`я, прізвище і контактний телефон. Квитанцію треба опустити у спеціальну скриньку, яка розташована тут же на території автозаправки. Акція триватиме з 18 квітня до 31 травня. А 1 червня відбудеться розіграш. І щасливчики отримають призи від «Оласу»: 20 літрів, 50 літрів і, увага – 200 літрів того пального, яке буде вказане у переможному чеку.
Намагання нового керівництва «Олас» зрозумілі: бути першими – це щоденна наполеглива праця і новий підхід до роботи, а ще – це якість і чесність по відношенню до клієнтів, ті якості, які цінуються найбільше.

Залишити коментар