Березневі пожежі: смерть Марії і знищені будівлі

За інформацією районного сектору державної служби з надзвичайних ситуацій в області, у березні трапився ряд пожеж у різних населених пунктах та поблизу них. 17 березня надійшло повідомлення про загоряння господарчої будівлі у селі Костючки, власниця якої 1935 року народження. Дерев’яний сарай, вкритий соломою, згорів. Причиною пожежі названо необережне поводження з вогнем невстановленої особи. 19 березня пообідньої пори палала суха трава на площі близько двох гектарів край с. Сядриного. На місці пожежі виявлено тіло Марії Ш., 1929 р. н., яка проживала поруч. Можлива причина пожежі – необережне поводження з вогнем при випалюванні сухої трави цією громадянкою.
24 березня також горіла трава на семи гектарах відкритої території біля с. Гуринівки. Теж спричинила невідома особа. Того ж дня господарча будівля з невстановленої причини згоріла у с. Пісках. І ще шість відразу – у Петровій Слободі! На пожежі виїжджали відділення корюківських вогнеборців, у Сядриному – місцева пожежна охорона, у Пісках – до міських долучалася й МПО с. Олександрівки.
25-го повідомлено про пожежу господарчої будівлі в с. Охрамієвичі (власник – пенсіонер 1953 р. н.). Внаслідок пожежі вогнем її знищено. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи. 26 березня виникла пожежа у магазині «Продукти» в м. Корюківка по вул. Дудка (здано в оренду приватному підприємцю). Вогнем пошкоджено покрівлю розміром 36 кв. м. Причина – ймовірно підпал. Того дня горіла й господарча будівля в с. Рейментарівка. Внаслідок пожежі вогнем знищено господарчу будівлю повністю та 20 га сухої трави. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем громадянина Миколи С. під час випалювання сухої рослинності. Тоді ж горіла суха трава на відкритій території на площі 5 га за межами с. Тютюнниця, через необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
27-го надійшло повідомлення про пожежу господарчих будівель у с. Тютюнниця (власник – Тетяна Т., 1978 р. н., не працююча). Господарча будівля, навіс для зберігання дров внаслідок пожежі вогнем знищені, ще 15 кубометрів дров, автомобіль «Таврія», саморобний трактор. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Того дня повідомлено й про пожежу господарчої будівлі за адресою: м. Корюківка, вул. Партизанська (власник – пенсіонер1951 р. н.). Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено 6 кв. м покрівлі, 10 кв. м паркану. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем власника гр. Данила В. під час випалювання залишків сухої рослинності. Суха трава горіла також на відкритій території на площі 3 га за межами с. Петрова Слобода, через необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Трапилась пожежа житлового будинку в м. Корюківка по вул. Першотравневій (власник – гр. Олег Н.1978 р. н.). Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 20 кв. м та пошкоджено стіни житлового будинку на площі 15 кв. м. Причина пожежі: необережне поводження з вогнем власника.
А 28 березня горіла суха трава на відкритих територіях на площі 5,5 га за межами міста Корюківки біля очисних споруд і на площі 3 га по вул. Дудка через необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Залишити коментар