Більшість причетних – наче “за”, але є і незгодні…

Опитування громадськості – Чи потрібен у місті загальний випускний вечір на площі?

Ми запитали думки у ряду корюківчан про цікаве і привабливе для багатьох фінальне дійство на завершення навчального року.

Діана Кузьомко, учениця 11-Б класу першої міської школи:
– У моєму класі усі наче “за”, готуються, купують наряди. Це такий момент єднання класу і прощання зі школою…

Олег Гайовий, директор Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4:
– Потрібен! Хай усі на наших дітей подивляться, і щоб випускники шкіл відчули, що у них – особливий день! На жодне свято у нас стільки людей не збирається, як на загальноміський випускний вечір. Тому не можна позбавити усіх нас такого гарного, красивого свята.

Юлія Ковальова, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації:

– Потрібен, бо це вже традиція, і для дітей – знакова подія. А хто повинен організовувати? Мабуть, міська влада спільно з відділом освіти, й насамперед випускники повинні бути у цьому зацікавлені… Хоча потрібно враховувати й умови сьогодення, подбати про заходи безпеки. А скільки коштує вбрання випускників?! Тож треба узнати й думки усіх причетних – і служб, закладів, і батьків, і самих випускників.

Олена Одерій, начальник служби у справах дітей:
– Думаю, що потрібен, бо люди на нього чекають, і діти готуються. Організовувати повинні школи, свою лепту мають внести і випускники, а до них приєднатися й відділи освіти та культури.

Леонід Малиш, секретар міської ради:
– Ми – “за”, бо так уже традиційно склалося. Шкіл у нас в місті небагато, і випускникам хочеться показати себе. Організовувати повинні відділ освіти та райдержадміністрація. Міськрада силами своїх служб виконає свої завдання: прибере площу, поставить трибуну, забезпечить освітлення… Ці справи вже спільно обговорювалися у райдержадміністрації.

Лариса Лізіна, директор Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1:
– Вважаю, що таке опитування на сьогодні вже неактуальне, його треба було проводити у вересні. Ми теж проводили у школі опитування, переважна більшість випускників хочуть такий випускний вечір. Для дітей він потрібен завжди. І повинен бути таким, щоб запам’ятався всім. Уже й плаття покупляли… Наша школа ніколи не відсторонювалась від таких загальноміських заходів. І міські школи завжди брали участь у їх підготовці.

Віра Якушина, директор Корюківської гімназії:
– Це свято випускників і батьків, тому вирішальне слово за ними. А ми все зробимо для того, щоб свято відбулося. Он торік дощ зіпсував вечір, усі намокли, змерзли, і діти казали, що краще б у школі залишалися… І ще потрібно зважати на фінансове становище батьків. Бо для них головне, щоб діти вступили далі на навчання.

Юлія Добролюбова, мати випускниці:
– За всіх не скажу, а на сьогодні, вважаю, такий захід не потрібний, бо у нас йде війна. І ще – якби це була хода, демонстрація досягнень дітей, йшли спортсмени, медалісти, переможці у різних дисциплінах, а то чого ми йдемо? Тільки тому, що закінчили 11-ий клас та подивитися на статки батьків? І моя випускниця йтиме. Плаття за п’ять тисяч, туфлі за півтори, послуги салону краси – такого не буде. Вдягне, що у неї є, зачіску вдома зробить. І буде випускниця школи, а не “супермодель”. А якщо у сім’ї кілька дітей, і батьки не дуже заможні? На хлопця он костюм знайома купляла, дві з половиною тисячі! А на дівчину ще дорожче. То скільки коштує такий “парад”?..

Залишити коментар