Браковані вікна

Не довіряйте «невидимкам»!

Весна – це не лише сади і городи, а й ремонти. Багато хто утеплює своє житло, а тому 58-річна корюківчанка Тетяна Миколаївна завітала у редакцію, щоб через газету застерегти людей від недобросовісних надавачів послуг у цій сфері.

Жінка розповіла, що два роки тому замовила три пластикові вікна у приватного підприємця з Чернігова Андрія. За рік після встановлення між двійним склопакетом з’явилися широкі білі полоси.
– Я зателефонувала підприємцю, приїхали його робітники і сказали, що брак заводський, – каже Тетяна Миколаївна. – Зробили заміри і запевнили, що замінять. Було це у травні минулого року. «Замінюють» і дотепер…
Жінка каже, що навесні минулоріч їй казали, мовляв, замовлення виконується, потім восени – що вже готове, чекайте, багато роботи, а вже цьогоріч – обіцяють приїхати то у вівторок, то у середу, то в четвер… А насправді – і не їдуть, і не телефонують.
Останньою краплею терпіння Тетяни Миколаївни стала її нещодавня розмова з Андрієм, коли той сказав їй: «Та є у нас і ваш склопакет, і ваші двері…» Оскільки ніяких дверей жінка не замовляла, припускає, що її (а може не тільки її?) підприємливі люди просто водять за ніс.
– Я його попереджала, що через суд добиватимуся правди і у газету напишу про їхній сервіс, – каже Тетяна Миколаївна. – А людям моя порада така: не треба гнатися за красивою рекламою! Тим більше тоді, коли підприємці – нетутешні, «невидимки». Якби місцевим замовила, то до них же у будь-який момент можна звернутися, а так – куди їхати і кого шукати?..
Редакція поспілкувалася з підприємцем Андрієм 19 квітня. Чоловік пояснив, що він з Чернігова, вікна замовляє у Броварах, у компанії «Інтер-Пласт». Гарантія на продукцію у виробника – 6 місяців. Вікно Тетяни Миколаївни він начебто вже замовив власним коштом (бо гарантійний термін збіг) і пообіцяв, що привезуть і замінять його у суботу, 21 квітня, бо у сезон жінка начебто не нагадувала, а у морози замінювати його нема сенсу. Однак, у понеділок 23 квітня Тетяна Миколаївна повідомила редакцію: ніхто так і не приїхав. Телефонувати виконавцю робіт вона вже не планує, каже, збирається подавати у суд…

Залишити коментар