Будьте готові – до несподіванок!

Минулої неділі увечері о 19.30 біля міської автостанції студенти й інші пасажири чекали на автобус до обласного центру. Транспорт, як це вже неодноразово бувало, відчутно запізнився і вирушив у рейс о двадцятій годині. Після заїзду до Снов-ська рушив далі, але десь за Великим Щимелем поламався. Водій начебто щось полагодив, але недовго пасажири раділи – знову автобус, що належить чернігівському ТОВ “Автотранс” (як написано у квитку), став. І надовго… Обіцяв хтось водію у телефонній розмові прислати якусь маршрутку на виручку, та її не діждалися. Після тривалого чекання в лютневу погоду посеред нічної дороги нарешті прибув тягач, вантажний автомобіль, котрий і притяг злощасний “Еталон” з людьми до обласного міста. Було вже за другу годину ночі (вказаний час прибуття у квитку – 21.15).
Кого тут винити? Колись автотранспортні підприємства перевіряли стан транспорту перед виходом на маршрут. Чи є тепер таке і чи є самі підприємства? Вказаний перевізник виграв тендер на надання цих послуг, але їх якість бажає бути значно кращою. І тому пасажирам потрібно взимку тепло одягатися в дорогу, мало що трапиться!
Розповідала знайома мати студентки, як її донечка одяглася у подібний рейс “по-модньому”, без головного убору і в тонесенькі літні колготочки, то змерзла під час вимушеного стояння у несправному автобусі так, що захворіла надовго… І чи ведеться у наш час мова про якесь компенсування пасажирських поневірянь та порушення умов перевезення людей?..
До речі, у цей понеділок вранці з обласного центру не було автобусів до Корюківки о 6.40 і 7.20, люди не встигли на роботу і в своїх справах. Відповідно, не було зворотних рейсів цих автобусів до обласного центру. Це – вже “нормально”?..

Залишити коментар