Бюджет прийняли. Знову – не вистачає…

Першу в цьому році сесію районної ради відкрив її голова Михайло Баклажко у присутності 34-ох депутатів (з 44-ох обраних), міського, селищного, сільських голів та запрошених.

Присутнім представили нового районного військового комісара Андрія Делеменя. Усі хвилиною мовчання вшанували загиблих мирних жителів сходу України під час обстрілів терористами і агресорами населених пунктів.
Далі виконуюча обов’язки начальника фінансового управління райдержадміністрації Олена Барсук доповіла про районний бюджет на 2015 рік. Що можна сказати про нього нефахівцю, не продираючись крізь хащі тих неповноцінних цифр і сум у намаганні зрозуміти їх обмежену суть? Лише ще не раз повторити – бідний наш бюджет! Знову не вистачає на зарплати “бюджетникам” майже десять мільйонів гривень. І намічені ті видатки цим працівникам тільки на дев’ять-десять місяців року. А далі? А потім, кажуть, будуть зміни і доповнення… Одне зрозуміло – далеко нам ще до євростандартів! Корюківський міський голова Ігор Матюха запитував про фінансування дитсадків, на скільки місяців потрібно розраховувати кошторис їх утримання? Одержав відповідь про наступні зміни та перерахунки районного бюджету, за якими й житимемо далі…
Депутат Анатолій Коломійчук у своєму виступі говорив про зменшення проти минулого року субвенції ПАТ “Корюківське автопідприємство 17445”. Від цього їхня робота і перевезення автобусами пасажирів по району під загрозою припинення. Тому при перегляді райбюджету потрібно це врахувати. Ще викликала певні асоціації-уявлення у кореспондента відміна рішенням сесії районної програми “Інформування громадськості району через мережу радіомовлення до 2015 року” – у зв’язку з ліквідацією місцевого радіомовлення. Колись один персонаж відомого фільму все повторював, що скоро не буде ні газет, нічого – крім телебачення. Було в районі колись і ТБ, і своє радіо, та зникли. Може, ще з’являться за кращих часів?..
Керуюча справами виконавчого апарату райради Валентина Погребна проінформувала про особливості заповнення і подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру депутатами і посадовцями. Голова райдержадміністрації Віктор Чернуха подякував депутатам за прийняття районного бюджету, хоча рік усіх чекає нелегкий. І висловив сподівання на спільну працю для виконання цього кошторису з усіма наступними змінами до нього. На цьому Михайло Баклажко під звуки Гімну України закрив сесію.
А після того представники групи людей, які зайшли до зали, почали виступати із закликами про люстрацію і оголошення недовіри голові районної ради. Та деякі присутні керівники місцевого самоврядування і депутати звернулися до виступаючих з проханням не будоражити людей і залишити район у спокої. На тому й розійшлися.

Image 1

Залишити коментар