Бюджетні кошти

На ремонти, лічильники
та інші потреби

З державного бюджету виділено нашому району кошти в сумі 700 тисяч гривень, які будуть використані на ремонт інфекційного відділення центральної районної лікарні. Також виділено кошти Корюківській об’єднаній територіальній громаді – 1 мільйон 182 тисячі гривень, з яких мільйон використають на реконструкцію першої міської школи. Холминській ОТГ виділено 91 тис. грн. Є сподівання, що державні кошти ще будуть надходити.
Як ще розповіли фахівці райдержадміністрації, відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» – усі споживачі, тобто установи, організації, підприємства, повинні мати прилади обліку, причому до початку опалювального періоду цього року. Для житлових багатоквартирних будинків цей термін продовжено до наступного опалювального періоду 2019 року. За кошти районного бюджету виконуються роботи по встановленню лічильників тепла там, де їх не було, це в управлінні соціального захисту населення та в приміщенні архіву (біля нотаріуса). У разі відсутності лічильників – тепло не буде подаватися з котелень централізованої мережі.
Є зміни і до вимог щодо газових лічильників котелень. Тепер потрібно обладнувати комерційні прилади обліку засобами дистанційної передачі даних. Тобто встановлюватимуться електронні прилади на газові лічильники для дистанційного зняття показників. Хоча газові котельні бюджетних установ району практично не працюють (опалення відбувається твердопаливними котлами), але в разі потреби їх можуть увімкнути. Наприклад, це шкільні котельні у селах Рибинську, Савинках (районне підпорядкування), Сядриному, Забарівці, Наумівці (Корюківської ОТГ), у селищі Холми – школа і лікарня… На нове обладнання потрібні додаткові бюджетні кошти, яких не вистачає. Як розповіла кореспонденту директор територіального центру обслуговування одиноких пенсіонерів Тетяна Штикова, готується проект на встановлення такого газового лічильника у котельні їхнього стаціонарного відділення в Холмах. До кінця липня проект має бути готовий. На проект, лічильник та його монтаж орієнтовно буде використано до 48 тис. грн. бюджетних коштів району та обох ОТГ.

Залишити коментар