Чарівна казка – Новий рік

Новорічні та різдвяні свята для дітей були і залишаються незвичайною, чарівною казкою. З нетерпінням їх чекали і гуртківці Корюківського районного центру творчості.

Розпочинався цикл новорічних заходів з вітань Святого Миколая, який зі сцени бажав миру і добробуту на увесь рік дітям, батькам, вчителям, освятив їх молитвою. Далі завітали Дід Мороз і Снігуронька. Святково прикрашена зала вмістила близько 300 гуртківців та батьків. Лунали пісні у виконанні вихованців зразкового вокального гурту «Тріумф», (кер. Катерина Колмик), запальні танці виконували дівчата з танцювального колективу «Грація» (Світлана Хачатурова). А казковою новорічною виставою подивували драмгуртківці (Світлана Ключенко). На завершення влаштували традиційне частування українськими варениками (наліпили майже тисячу штук). Цей захід відбувся на Водохреща, і був приурочений Дню Соборності. На українських вечорницях вихованці демонстрували, як розважались колись наші прабабусі і прадідусі, без телевізорів і комп’ютерів.
Колектив центру творчості висловлює щиру вдячність шефам та спонсорам за допомогу у проведенні святкових заходів. Про красуню – ялинку подбало РКСЛП «Корюківкаліс» (О.Іллюченко), цукерками та подарунками забезпечили підприємці: В. Нековаль, В.Величко, С.Луговець, Р. Менський, В.Чеботарь, В.Вихорь, А.Олексієнко, С.Алексієнко, відділення Ощадбанку (С.Акусок), БК «Слов’янський» (Т.Бондар), директори ПСП «Праця» (Є.Бабич) та «Хлібокомбінату» (О.Єрмоленко).

Світлана КЛЮЧЕНКО

Залишити коментар