Чемпіонат області у місті Корюківці

Стадіон приймав юних атлетів

У четвер 20 квітня на міському стадіоні ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП” відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Сонячна та прохолодна погода стимулювала активний рух на бігових доріжках і в секторах спортивного комплексу. Місцевий хлібокомбінат зваблював юних спортсменів, хлопців і дівчат 2000-2002 років народження, – своєю торгівлею смачними булками, сосисками у тісті, рулетами з маком, круасанами з повидлом і просто таки нагородно-сувенірними пряниками з написом “Корюківка”. От чаїв-напоїв ніхто з підприємців не здогадався запропонувати численним учасникам і глядачам змагань…
Від організаторів чемпіонату усіх привітали головний спеціаліст обласного управління фізичної культури і спорту Василь Гаркуша, головний суддя Володимир Рябов. Побажали спортсменам успіхів у навчанні, загартованого здоров’я, перемог у спорті та особистих рекордів. Відзначили, що з усіх 23 ДЮСШ Чернігівщини сюди прибули вісімнадцять шкільних команд. У Корюківці це вже вчетверте проводилися такі обласні змагання, що свідчить про досить високий спортивний рейтинг нашого міста. А на фабричному стадіоні все зроблено і підготовлено за справді олімпійськими нормами.

Василь Гаркуша

Довго тривали змагання. Хлопці та дівчата бігали на дистанції в 100, 200, 400, 800 і 1500 метрів та в естафетах 100х200х300х400 м, стрибали потрійним стрибком та в довжину, штовхали ядро та метали спис і диск… Гідно брали участь в усіх видах змагань чемпіонату й 43 учні Корюківської ДЮСШ, яку очолює директор Тетяна Тищенко. Вихованці її та першої міської школи вибороли й призові місця. Назар Усенко – перше місце зі стрибків у довжину, Василь Никифоренко – друге з метання диска. Немало було завойовано четвертих-п’ятих місць. А загалом наша спортшкола серед всіх учасників зайняла дев’яте місце, як повідомила на другий день після змагань їх підсумки за даними обласного управління Ірина Тосенко, методист відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради. Тож є ким гордитися, є куди рости і до чого прагнути!

Фото ВІталія Остапенка

Залишити коментар