Черешневий сад пам’яті

Патріотичне виховання учнів – один із головних напрямів виховної роботи Рибинської ЗОШ І-ІІІ ст. У музейній кімнаті школи проводяться уроки мужності, зустрічі з учасниками бойових дій. Учні опікуються пам’ятником загиблим землякам у роки Другої світової війни, могилою Невідомого солдата. Збирають історичні документи про бійців світових воєн, учасників АТО. Підготовлено матеріали про випускника школи, загиблого під час неоголошеної війни на сході України Павла Висоцького.

70 років не можуть зітерти з пам’яті людей величі подвигу солдата, який захищав рідну землю. Учні школи долучилися до всеукраїнської акції «Маки пам’яті», щоб ніхто не залишився забутим. Наше село – село партизанської слави. Із кожної сім’ї пішли на фронт або в партизанські ліси батьки, сини, брати, наречені, чоловіки. Не всі повернулись живими. Золотими буквами викарбувані їхні імена на стелі пам’ятника. Палахкотять тюльпани і в зажурі схиляють віти берези, охороняючи спокій полеглих.78_1 78_2
Учні 7 класу вирішили у пам’ять про героїв Другої світової війни, Небесної сотні, неоголошеної війни в Україні посадити черешневий сад біля школи. Разом з працівниками навчального закладу розмітили рядки, викопали лунки, принесли саджанці і – закипіла дружна робота. За кілька днів молоді черешеньки милували око білосніжним цвітом.

Лариса ЗБОРЩИК

Залишити коментар