Чернігівщину очолив Валерій Куліч

31 березня з робочою поїздкою в Чернігові перебував Президент України Петро Порошенко. Глава держави представив активу області нового очільника регіону Валерія Куліча. Президент також відвідав учасників АТО, які лікуються у Чернігівському військовому шпиталі та вручив їм державні нагороди. У Чернігівському національному педагогічному університеті ім. Т.Г. Шевченка зустрівся зі студентами та викладачами.3103201551

Під час представлення Валерія Куліча Президент визначив три основні завдання, над якими повинна працювати Чернігівщина.
— Ваше завдання як області, яка безпосередньо межує з країною-агресором – у взаємодії з силовими структурами гарантувати безпеку мешканців прикордонного краю. Це раз. Два – забезпечити завершення поточної та проведення наступних хвиль мобілізації. І три – гідно зустріти тих, хто, відповідно до мого указу, демобілізується і повертається додому, забезпечити роботою, всіма заслуженими пільгами, які передбачила держава для своїх захисників, – наголосив Президент.
Глава держави також відзначив, що у своїх призначеннях він віддає перевагу місцевим кадрам, які знають регіон і добре відомі громадськості. Петро Порошенко подякував за роботу Сергію Журману, який виконував обов’язки голови Чернігівської обласної державної адміністрації з вересня 2014 року. Новопризначений очільник області подякував Главі держави за візит на чернігівську землю, а своїй новій команді пообіцяв дуже багато гарної і цікавої роботи.
У представленні кового керівника області взяли участь перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, народні депутати України Анатолій Євлахов, Владислав Атрошенко, Валерій Давиденко, Олег Дмитренко, Олександр Кодола, Олег Купрієнко.
Валерія Куліча призначено головою Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з Указом Президента України від 26 березня 2015 року N229/2015.
Валерій Петрович, народився 28 серпня 1973 року в селі Жовтневе Коропського району Чернігівської області. Освіта – вища. У 1997 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки та управління за спеціальністю «Менеджмент у виробничій сфері». З 1991 по 1993 роки навчався в Чернігівському вищому військовому авіаційному училищі льотчиків. Трудову діяльність розпочав у 1993 році на посаді віце-президента страхової кампанії «Лев». З 1995 року по 1999 рік працював начальником відділу акціонерного страхового товариства «Гарантія» м. Чернігів. У 1999 році був призначений директором агропромислового департаменту закритого акціонерного товариства «Агроенергопостач» м. Чернігів. З 2002 року — генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Форсаж», м. Чернігів. З грудня 2012 року – депутат Чернігівської обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань законності, правопорядку, регламенту і депутатської етики. У 2014 році обраний народним депутатом України від Блоку Петра Порошенка.

Залишити коментар