Чому корюківчани образилися на ICTV?

Нещодавно за участю 17 депутатів з 26-ти відбулася п’ята сесія Корюківської міської ради, на яку виносилося 29 питань. Традиційно, переважна більшість з них на засіданні не розглядалася, а лише затверджувалася.

Новий депутат
Депутатський корпус об’єднаної громади поповнила наумівчанка Світлана Симончук (Аграрна партія) замість Олександра Савченка, який перейшов на посаду першого заступника міського голови. Затвердили й нову керуючу справами, секретаря міськради Зою Пономаренко – замість раніше призначеної Людмили Охріменко, котра повернулася працювати у райраду. При внесенні змін до порядку надання одноразової допомоги учасникам та сім’ям загиблих у АТО, депутат Сергій Милейко запропонував у подальшому передбачити заоохочення й для військовослужбовців, що перебувають у резерві. Народні обранці виділили допомогу на лікування півторарічної дитини (6 тис. грн.), прийняли у комунальну власність нову міську п’ятиповерхівку, а відділ освіти передав ЖЕКу трактор, який обслуговуватиме наумівчан.

Що показала
перевірка на ТЕС?
У «різному» заслухали відповіді на депутатські запити щодо роботи теплоелектростанції, які надійшли від державної екологічної інспекції в Чернігівській області та районного відділення поліції. Як з’ясувалося, обласні екологи у лютому побували з перевіркою на ТЕС і ніяких фактів стосовно забруднення атмосферного повітря не виявили. Натомість поліція постійно слідкує за перевезенням автотранспортом деревинних відходів для потреб станції та регулярно складає акти про порушення. І робота ця триватиме постійно. Більше того, найближчим часом у місті з’являться нові відеокамери, зокрема, у їхнє поле зору потрапить і вул. Чернігівська.
Депутати ознайомилися зі зверненням ініціативної групи з числа містян, які не згодні з визначеним місцем розташування моргу (біля інфекційного відділення ЦРЛ). Звернення взяли до відома, але з його ініціаторами не погодилися, бо переконані, що в лікарні має бути не тільки пологове, але й морг. Рішення це зважене і вже ухвалене. Міський голова Ратан Ахмедов озвучив інформацію про те, що область підтримала проект з реконструкції покрівлі інфекційного відділення, де розміститься й поталого – анатомічне. Отже, цьогоріч відповідні роботи мають бути виконані.

Люби, Боже,
правду…
Учасникам засідання запропонували переглянути сюжет з теленовин, який нещодавно було показано на каналі ICTV і у якому розповідається про переваги Менської лікарні як можливого центру Північного госпітального округу. Крім цього, у ньому прозвучало, що в іншому районі, який теж претендує на госпітальний центр, лікарня давно не ремонтувалася, обладнання не поновлювалося і т. ін… Це не могло не обурити громадськість Корюківщини. Адже наш район уже не перший рік бореться за можливість отримати статус госпітального округу. І зроблено настільки багато, що позиція керівництва облдержадміністрації й обласного управління охорони здоров’я однозначно за те, що саме Корюківська ЦРЛ відповідає усім вимогам госпітального округу. Адже маємо капітально відремонтований п’ятиповерховий єдиний комплекс (найкращий серед районних лікарень області), з найсучаснішим обладнананням і кваліфікованими кадрами. Протягом останніх років проведено капітальні ремонти майже в усіх відділеннях. Відремонтовано: клінічну та бактеріологічну лабораторії, операційний блок, реанімаційне, приймальне, центральне стерилізаційне, поліклінічне, дитяче, хірургічне, гінекологічне та терапевтичне відділення, дитячу консультацію, харчоблок. Наразі тривають ремонтні роботи в пологовому, інфекційному та неврологічному відділеннях, які найближчим часом будуть закінчені.
Стосовно матеріально-технічного оснащення, то жодна з сусідніх районних лікарень, а тим більше Менська, не мають навіть половини того сучасного обладнання, яке є в Корюківській ЦРЛ. За останні роки придбано: цифровий рентген-апарат з мережею, пересувний рентген-апарат, відеогастроскоп, сучасний реанімобіль, портативний апарат УЗД, лапароскопічну стійку, гістероскоп, операційні столи, операційні лампи, багато сучасних фізіотерапевтичних апаратів і навіть 16-зрізовий комп’ютерний томограф ( КТ ). Крім того, приділяється велика увага залученню та заохоченню лікарів. Близько 10 років діє районна програма, за якою у медичних вишах за рахунок районного бюджету навчаються майбутні лікарі для Корюківської ЦРЛ. З 2010 по 2015 р. забезпечено житлом п’ятьох лікарів. Торік придбано ще чотири квартири. Міські депутати ухвалили звернення до телеканалу, у якому про все це розповіли і запросили до Корюківської лікарні, аби телевізійники на власні очі в усьому переконалися. Подібне звернення до телеканалу було надіслано від Корюківської райдержадміністрації і районної ради.

Залишити коментар