«Чорнобильське» харчування відновилося

DSC_0232_новый размер

Напевне, це головна новина тижня і до того ж – гарна! Приємною вона є для батьків, чиї діти навчаються у школах так званої чорнобильської зони. Нарешті закінчилися безкінечні лоточки і судочки. І сам «похід у столовку» для дітей – завжди свято. І якщо старші учні дещо приховують цей факт, крутять носом щодо тієї чи іншої страви (такий перехідний вік – Авт.), то у меншеньких радість на обличчі від того, що у школі знову годують. Принаймні учні найбільшої школи міста – першої – щиро це виказують.
У їдальні Корюківської ЗОШ I-III ст. №1 – 220 «посадочних» місць. У сьогоднішньому меню (6 листопада) – суп, картопля, смажена риба і буряковий салат, пів`яблука. «Харчування пристойне, – говорить заступник директора з виховної роботи Світлана Заяць.
У школі навчається 741 учень. З них 39 – не мають чорнобильського посвідчення. Останні «страждали» від відсутності харчування разом із своїми однокласниками. Тепер з «гаряченьким» – усі діти району.
Чи буде харчування стабільним, і головне – якісним?.. Організатором харчування стало Чернігівське підприємство «РІКО», те, що було і у минулому році. Як справлятиметься воно із своїми обов`язками сьогодні, час покаже. Принаймні, сподіваймося на краще.

Залишити коментар