Чи розпочнеться навчання у першій школі 1 вересня?

Багато містян помітили, що тривають масштабні ремонтні роботи у Корюківській ЗОШ №1. Вони запитують, чи завершать ремонт до початку навчального року? Дехто у місті каже, що на місяць продовжать дітям канікули. Інші припускають, що діти навчатимуться в інших школах у другу зміну. По роз’яснення газета звернулася до начальника відділу освіти, культури і спорту міської ради Ірини Наумчик.
Ірина Володимирівна повідомила, що їхній відділ є замовником не ремонту, а реконструкції вищеназваного найбільшого міського освітнього закладу. Триватиме вона у дві черги протягом усього 2018 року. За її словами, першого вересня школа без будь-яких затримок розпочне навчальний процес, до якого приступить понад 700 учнів. (Торік – 722). (Ні про які додаткові канікули чи другу зміну – навіть немає мови. – Авт.) Проте, паралельно роботи продовжуватимуться у вересні, і аж до кінця року. Будуть створені усі належні умови як для учнів, так і для будівельників. Замовник та дирекція школи і генпідрядник Чернігівське ПП «Рембуд 2603» уже тепер продумують та узгоджують можливі варіанти комфортного і безпечного навчання у період подальшої реконструкції, яка за проектом триватиме увесь 2018-й календарний рік.
Довелося побувати на об’єкті, де активно «кипить» робота на різних ділянках. Їх виконує ПП «Рембуд 2603». Тут частенько буває Ірина Наумчик. На сьогодні, каже вона, усе виконується за графіком: замінено частину енергозберігаючих вікон, покрівлі та утеплюється фасад. Тут знайшли собі зайнятість понад двадцять корюківчан. Реконструкція відбувається за кошти Державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні Корюківської міської ради. Сума договору реконструкції складає 23 млн. 326 тис. 706 грн. З них 14 млн. 578 тис. – кошти, залучені з Державного фонду регіонального розвитку. Решта – з міського бюджету, залишки освітньої субвенції 2017 року. Протягом літа було незначне запізнення коштів, які повинні надходити з Державного фонду регіонального розвитку. Але у серпні ситуацію виправили.

Залишити коментар