Читають родиною

У понеділок, 19 травня, за участі працівників Корюківського центру поштового зв’язку відбувся День передплатника. Сюди прийшло багато жителів міста та гостей і переважно ті, які не розлучаються з пресою.

Цього дня жителі міста мали змогу ознайомитися з каталогами видань, отримали консультації про нові журнали та газети, а головне – про що вони пишуть, яку корисну інформацію подають, щоб вона знадобилася у щоденному житті.
Як і в попередні рази, найбільше передплачували районну газету «Маяк», оскільки вона пише про кожне село району, багато інформації подає про життя міста. Наприклад, шістдесятирічна Марина сказала, що вони з чоловіком її передплачують тридцять сім років. Жодного разу не зраджували газеті – завжди продовжують передплату. Роблять це зарані, не залишають «на пізніше». Як сказала Марина, «Маяк» читають усією родиною. А в їхній сімейці шестеро осіб. Отже, до рук беруть «районку» не тільки вони, а й син з невісткою та двоє онуків.
Надія Прохоренко передплачує «районку» дванадцять років. У суботу її чекають, газета приходить об одинадцятій. І хоч передплачують чотири видання, першим до рук беруть «Маяк». Каже, хочеться дізнатися, що відбулося у районі, які події та що цікавого у населених пунктах, яких ще багато на Корюківщині, тільки жаль – смертність у них зростає. Проте, вона додала: « І далі ви повинні постійно писати про життя сіл, про людей і чи не першочергово про ветеранів. Також газетним словом захищайте гайки, друкуйте про них статті, щоб не вирубували, пишіть про тих людей, які чимось цікавим займаються у селах.»
Багато передплатників «Маяка» прохали частіше писати про ті родини, які обрали свою справу і це дає можливість не тільки виживати, а й мати заощадження, ростити і навчати дітей. І щоб такі розповідали у подробицях та радили, як можна започаткувати малий бізнес, на що звертати увагу…
19 травня передплатники «Маяка» отримали невеличкі сюрпризи, а попереду ще буде розіграш лотереї. Отже, не забувайте про «районку», а квитанції заносьте чи надсилайте до редакції. Посмикайте удачу за хвоста. Можливо, пофортунить.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

фото автора

Один коментар

  1. Дмитрий говорить:

    Не будете боятся печатать общественно важные критические статьи – будем читать. Проблем много. Общественные организации делают больше, чем власть, которая получает зарплаты. А еще и рубрику “по следам публикаций” надо завести, чтоб знать как отреагировали на описаную проблему.

Залишити коментар