Cтан роботи з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації у 2017 році

Загалом у 2017 році спостерігалася тенденція до зменшення кількості звернень, які надійшли до органів прокуратури у порівнянні з 2016 роком.

Так, у 2017 році до Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури  надійшло 49 звернень (2016 – 90), з яких вирішено 18 (2016 – 22), направлено для вирішення до інших відомств 31 (2016 – 68), приєднано до матеріалів кримінальних проваджень 8 (2016 – 7) та повернуто заявникам 0 (2016 – 0).

З числа вирішених 18 звернень (2016 – 22), 8 – з питань досудового розслідування (2016 – 8), 0 – з питань представництва інтересів громадян та держави в суді (2016 – 0), 0 – з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів (2016 – 0), 0 – з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства (2016 – 0).

Як у 2016 так і у 2017 роках основну кількість вирішених звернень складають звернення з питань досудового розслідування.

З числа вирішених прокуратурою звернень задоволено 1 (2016 – 0).

Електронні звернення та на телефон «гарячої лінії» не надходили.

Повторні звернення до Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури не надходили. Прокуратурою області та Генеральною прокуратурою України не визнавалися обґрунтованими звернення, у задоволенні яких відмовлено відділом.

Розгляд і вирішення звернень у Корюківському відділі Менської місцевої прокуратурі здійснюється з додержанням вимог Закону України «Про звернення громадян» та галузевого наказу Генерального прокурора України. Перевірки за зверненнями проводяться повно та об’єктивно, відповіді заявникам надаються обґрунтовані із посиланням на норму закону, у разі відмови в задоволенні – зазначаються мотиви відмови та роз’яснюється порядок оскарження прийнятого рішення. Випадків порушення строків та порядку розгляду і вирішення звернень не допущено.

Позови з питань неналежного розгляду звернень не заявлялися.

Протягом 2017 року до Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури депутатських документів не надходило.

До Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури звернення Героїв України, Радянського Союзу, Соціалістичної Праці, нагороджених орденом Героїв Небесної Сотні, інших осіб, які мають заслуги перед Батьківщиною, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», учасників бойових дій не надходили.

На особистому прийомі прийнято 16 громадян, з них 11 особисто начальником відділу. На особистому прийомі прийнято 16 звернень з інших питань. Із вказаних звернень 9 направлено в інші відомства, 0 – задоволено, по решті прийнято інші рішення (в т.ч. дано роз’яснення).

Особистий прийом громадян здійснювався начальником відділу та прокурорами відділу згідно із графіком прийому громадян. Про проведення прийому громадян начальником відділу за місцем проживання населення інформується через засоби масової інформації. Постійно працює телефон гарячої лінії.

Корюківським відділом Менської місцевої прокуратури  систематично у строки та в порядку встановленому законодавством, оприлюднюється інформація, що знаходиться у володінні органів прокуратури.

У 2017 році до Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури запити на інформацію не надходили.

Скарги на дії чи бездіяльність прокурорів з питань надання публічної інформації, у тому числі в судовому порядку, не надходили.

Корюківський відділ

Менської місцевої прокуратури

 

Залишити коментар