Давайте змінимо Корюківську громаду на краще!

У березні цього року Корюківська міська рада прийняла рішення про впровадження бюджету участі в нашій громаді. То що ж це таке?

Бюджет участі – інструмент активних мешканців, які бажають змінити Корюківську об’єднану громаду на краще. Кожен мешканець віком від 14 років може подати свій проект та взяти участь у конкурсі громадських проектів. Проекти, які отримають найбільшу підтримку від мешканців громади, будуть реалізовані міською радою під контролем авторів та громадськості.
Що важливо знати громадянам про бюджет участі?
Загальний обсяг фінансування бюджету участі – 250 000 грн.
Вартість одного проекту не може перевищувати 125 000 грн.
Сфери реалізації проектів: благоустрій та розвиток інфраструктури, охорона навколишнього середовища, спорт і фізична культура, культура та туризм, безпека й громадський порядок тощо.
Автором може виступати як один мешканець, так і ціла група.
Проект має отримати підтримку 15 мешканців міста або сіл громади (необхідно зібрати підписи).
Проекти подаються в паперовому вигляді секретареві Корюківської міської ради.
Проекти, які спрямовані на розвиток бюджетної та житлово-комунальної сфери, не приймаються.
У цьому році проекти по бюджету участі приймаються з 15 березня по 15 квітня. Тож подавайте проекти, втілюйте свої мрії щодо розвитку території та голосуйте за вподобаний саме вами проект.
Більш детальна інформація про порядок і правила участі, форми для заповнення тощо розміщена на офіційному веб-сайті Корюківської міської ради у розділі “Бюджет участі”.
Залишились запитання чи є бажання отримати консультацію? Звертайтесь до юридичного відділу Корюківської міської ради, телефонуйте на номери: (097)774-58-15, (066)151-80-00, 3-44-81.
Зробимо нашу громаду кращою разом!!!

Виконавчий апарат
Корюківської міської ради

Один коментар

  1. Громадянин говорить:

    всього лише 15 підписів??? це смішно

Залишити коментар