Де газети?!

Невдоволення наростає

Антоніна Макуха з Гуринівки не дочекалася свіжої преси…

“Люблю свіжу газету почитати! Чи дрова хтось продає, чи курей – я подзвоню, якщо мені треба. А через тиждень дзвоню – уже продано! Для чого ті оголошення, реклами у газеті, коли її через тиждень привезуть мені?! Так само телепрограма, погода… Що вони придумали з тією поштою? Я у дев’ятнадцять років працювала поштаркою, розносила вчасно листи, газети і все у Бречі і Ховдіївці, велосипедом їздила. А тепер що? Ось наша Гуринівка поруч з Корюківкою, а й у вівторок нема газет! Виписую “Маяк” і “Чернігівський вісник”, де ж вони?! Буду просити зятя, щоб купував мені “Маяк”, а пенсію переведу на доччину картку!” – так обурюється на лавочці під своїм двором 75-річна Антоніна Макуха, що проживає у першій хаті (коли їхати з районного центру) по вулиці Робочій у селі Гуринівка. Біля Антоніни Денисівни й сусіди зібралися, теж лаються на порушення передплатних умов – за газети свої гроші заплатили, а вчасно їх не одержали. Це ж неподобство! І як тепер передплачувати періодичні видання?..

 

«Що вони придумали з тією поштою?.. Кому потрібна газета через тиждень?»

Реформи придумують ті, що зверху, а «розгрібають» їх наслідки – ті, що знизу. Так і з поштою…

Вирішили столичні чиновники посадити українську пошту «на колеса». Запустили виїзні бригади спочатку в Чернігівській області, аби подивитися, як воно буде. Тож ми з вами, дорогі передплатники, опинилися у ролі піддослідних кроликів. І перші негативні враження не забарилися. Як стало зрозуміло з нині діючого графіка руху шести пересувних відділень, які обслуговують Корюківський район, лише у 28-ми населених пунктах поштова машина буватиме у п’ятницю та суботу. А це означає, що нашу газету «Маяк» вчасно отримуватимуть тільки жителі: Корюківки, Холмів, Рибинська, Сядриного, Козилівки, Борка, Тютюнниці, Костючків, Лукавця, Перелюба, Прибині, Шишківки, Наумівки, Високого, Олександрівки, Савинок, Бурківки, Хотіївки, Жуклі, Рейментарівки, Бречі, Кугуків, Сахутівки, Охрамієвичів, Білошицької та Петрової Слободи, Воловиків і Забарівки. Решта – у вівторок, середу і четвер. Але людям це категорично не підходить!
Ми з начальником Корюківського поштового відділення Андрієм Тосенком шукаємо вихід із складної ситуації. Перше, що запровадимо наступного тижня, це змінимо вихід «Маяка» з п’ятниці на четвер. Це дозволить розподілити основне навантаження на пересувні відділення не на два, а на три дні. І тоді передплатники ще 15 – 16 населених пунктів будуть отримувати газету вчасно. Вчасно – це у четвер, п’ятницю і суботу. Але, на жаль, не всі. І серед останніх – маленькі села та хутори. Аби не залишити наодинці з такою болючою проблемою людей, пошта намагатиметься використовувати місцевих листонош, які мають працювати у Домашлині, Сядриному, Козилівці та Наумівці. Щоб вони раніше приносили пошту у ті населені пункти, куди виїзне відділення прибуватиме у вівторок і середу.
Дорогі наші передплатники! Газетярі і поштовики просять вас з розумінням поставитись до проблем, які несподівано на нас і вас звалилися. Головне, що між нами немає байдужості та нерозуміння. Ми обов’язково знайдемо вихід, і газета вчасно приходитиме до вашого дому, приноситиме новини, допомагатиме у біді і радітиме разом з вами. Треба лише трішки почекати.
А ще дуже просимо, якщо виникатимуть будь – які проблеми з доставкою «Маяка», відразу телефонувати в редакцію на номери: 2-12-02, 2-12-68, 2-14-50, (050)821-98-80.

Залишити коментар