Де хліб дешевший?

До торгових точок у Корюківці, де можна дешевше придбати хліб, належить семенівський кіоск «Свіжий хліб», що на щоденному ринку поруч з квітковими ятками. Багатьох приваблюють помірні ціни на хліб і булочки. Останні тут можна придбати по 3 гривні – з маком, повидлом, корицею, курагою. Їх полюбляють як пенсіонери, так і школярі: забігаючи уранці на базар, набирають по дві-три. «Дарницький» хліб тут реалізують по сім гривень, овальний житній – по 7, 40 і 7, 50. Є білий від 6,6 грн. до 7,30, «плетінки» по 8 грн., батони по 6,60 – 8,40 грн. Зрозуміло, що вони не кілограмові, а по 650 г і менше. За 8 грн. реалізують хліб пшеничний, який випікають за новою польською технологією.
Зранку біля ларька – невелика черга з людей середнього і поважного віку. Ринок – робоче місце Ольги Журби, яка років зо два проявляє інтерес до кіоску «Свіжий хліб». Їй подобаються житні і пшеничні сорти хліба. Бере й булки, каже, що добре випечені. Семенівська нова пекарня продає свою продукцію у магазини сіл Олександрівки, Наумівки, Сядриного, селища Холми. Водій-експедитор цього підприємства Михайло Чубикін повідомив, що пекарня щоденно випікає понад двадцять сортів житнього і пшеничного хліба та булочних виробів. Ринок збуту у неї широкий: у Новгороді – Сіверському, Семенівці, Сосниці, Мені, Корюківці та в однойменних районах по селах.
Недавно розпочала роботу нова пекарня у Чернігові. Кажуть, що розвозить випічку до шести районів. Доставляють і в Корюківку та села району. Поки що завозять не так багато буханців, але покупців приваблюють нижчою ціною. Наприклад, у магазині «Хліб» по вулиці Передзаводській – «Селянський» з Чернігова коштує 5,25 грн. Попитом користуються невеличкі булочки – від 1,75 до 3,40 гривні.
Особливим попитом у цій же торговій точці користується корюківський круглий житній хліб і «кирпичики» по 10 грн. Продавчиня Наталія Сухомлин розповіла, що багато корюківчан беруть винятково вироби місцевого хлібокомбінату. За ціною конкурентні батони – 9,15 грн.
Різні за смаковими якостями хлібобулочні вироби пропонує супермаркет АТБ. Асортимент широкий. Батони, різні за вагою, коштують 4,10 – 7,70 і 12-14 грн., «плетінка» -14. А паляниці, овальні житні та пшеничні «Селянський» і «Дарницький» – від 7 до 12 гривень.

Залишити коментар