«Де ініціатива людей?»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Жителі міста хочуть відпочивати краще, підказують газеті: «Чого не пишете про наші парки? Пройдіть, подивіться. Є у них хороші куточки, проте потрібен кращий благоустрій, щось новеньке хай запропонує міськрада». Редакція поспілкувалася на цю тему з містянами, тож подаємо їхні думки.

Григорій, 67 років
– Я і мої знайомі дуже любимо центральний парк. І хоч мені повернуло на сьомий десяток, й досі ходжу до нього. У кращі роки там діяв так званий амфітеатр під відкритим небом – багато лав і велика сцена, де могли збиратися на культурні заходи люди у будь-яку годину дня. Такий «театр під відкритим небом» потрібен. Але лави та сцена з дошок стали трухляві і їх прибрали, нічого не лишилося. Влітку, у спеку, в такому театрі, серед дерев можна було б збиратися на відпочинок і дітворі. Тож нинішній міській владі необхідно подумати, як його відновити. Має ж вона комунальні підприємства, нехай би взялися за відродження.

Марина, 26 років
– У нашому місті кілька парків і скверів, які потрібно доглядати, упорядковувати. Є парк Пам’яті, де можна прогулятися з дітками, яких у мене двоє. Дуже добре, що за будинком культури фабрики техпаперів хороший сквер, а в ньому ігровий майданчик, встановлений за участі міської ради та громадської організації «Альтернатива». Тут для діток воля: є де погратися. Хотілось би, щоб тут створювалися ще кращі умови і сюди на відпочинок вдень і ввечері приходили не тільки діти з мамами, а й дорослі.

Петро Гулямов, підполковник запасу
– Я людина, яка більшість життя перебувала в армії. Моя служба проходила у великих і маленьких містечках. А в Корюківку приїхав до дочки погостювати, і мені подобається містечко. У вас, видно, є хороша служба по озелененню, благоустрою. Вразила зразкова чистота на центральних вулицях. Побував і в парку, який неподалік автостанції, та в ньому уже інша «картина», яка мене не порадувала. За парком потрібен кращий догляд. Дізнався, що раніше тут вистачало лав для перепочинку, а тепер – малувато: ходили немолодого віку люди, а присісти не було де.

Наталія Петрівна, пенсіонерка
– Наше місто досить протяжне. У різних мікрорайонах можна бачити невеличкі гайки, що виросли самосівом. На мою думку, їх потрібно упорядковувати. Не раз чула про це від людей, які проживають біля них. А де ж ініціатива вуличних громад, людей, чому вона загасла? Якщо хочете, щоб гайок перетворився в упорядкований сквер, то, будь ласка, беріть граблі, лопати, сокири… Приберіть, окультурте, упорядкуйте, і це треба робити кілька разів на рік. Тоді буде й сквер для відпочинку, а міська рада, думаю, допоможе вибудувати лави для перепочинку.

Один коментар

  1. Дмитрий говорить:

    а сколько можно об этом говорить? надо самим уже чего-нибудь делать. в парке за автобусной вечером кто-то гулял? кореспонденты, побудьте и напишите правду или напечатайте правильных людей, а то ввели цензуру в газете!

Залишити коментар