Де сплатити комунальні?

Банків чотири – платежі різні

Багатьох жителів міста та сіл району цікавить, у яких фінансових установах комісія за сплату комунальних менша. Ось що дізналася газета.

Зранку багато жителів прямує до районного поштового вузла зв’язку, який по вулиці Шевченка поруч з супермаркетом АТБ. Кажуть, звикли саме тут сплачувати за компослуги, водночас можна придбати газету чи журнал, відправити посилку або грошовий переказ. Оператор Валентина Жменьковська пояснила, що у їхньому відділенні «Укрпошти» за кожну квитанцію (комунпослуги, інші платежі) клієнти сплачують по 4 грн. 50 коп. А якщо відвідувач відправлятиме грошовий переказ в інші банки, то залежить від перерахованої суми. Наприклад, якщо сума перевищує 500 грн., комісійний збір – 7 грн. 50 коп., 1000 грн. – 10 грн. і т. д. Перерахунки на «Лавербанк» проводяться без комісії.
Підвищений інтерес у населення і до Ощадбанку. Там з відвідувачів беруть 3 гривні за кожну квитанцію, якщо це не пенсіонер, який отримує у Ощадбанку пенсію. Такі клієнти сплачують за компослуги без комісії, розповіла касир банку Юлія Римар. У цій фінустанові ряд клієнтів користуються веб-банкінгом, і сплачуючи через Інтернет – у них нічого за послугу не береться. Багато клієнтів сюди приходять страхувати свої транспортні засоби, ціни в банку є конкурентними і навіть менші – завдяки знижкам, які надає Ощадбанк.
У Полікомбанку за сплату комунальних візьмуть 10 гривень за одну адресу (може бути одна квитанція чи більше). Для пенсіонерів, котрі отримують саме у цьому банку пенсію, комісії теж немає. Коли ж пересилають кошти на інші банки, платять за Інтернет, інше – то комісії беруть згідно з розцінками, які тут діють.
ПриватБанк, як відомо, державний. Керуюча Корюківським відділенням Катерина Бондаренко каже, що у них багато схожого з іншими установами. Пенсіонери, які тут отримують пенсію, сплачують без комісії. Інші платежі – за стандартним тарифом: 1 відсоток. Але є мінімум – 10 гривень і максимум – 500 за кожну квитанцію через касу. Можна заплатити через термінал, тоді сума комісійних буде менша, але один відсоток сплати – зберігається. Для пересічного клієнта, у якого є карта ПриватБанку (не пенсійна!) – по 3 гривні з кожного комунального платежу.
Начальник Корюківського відділення АТ «Райффайзен банк Аваль» Ірина Хоменко повідомила, що за комунальні та інші платежі (якщо сплачуються у касу) до ста гривень, комісія – 20 гривень, до 500 грн. – 30. Клієнти, які обслуговуються у фінансовій установі і мають її картки – через Інтернет обслуговуються безкоштовно. Також усі інші платежі для постійних користувачів, наприклад, на банки, установи, фірми та ін. – без комісії. При бажанні їм у банку роздрукують квитанції і поставлять мокру печатку.

Залишити коментар