Декілька корюківчан відремонтували автобусну зупинку – для всіх!

В’їзд у населений пункт – його обличчя. Уже з перших метрів про будь-яке місто, селище чи село складається певне враження. Гостей же нашого міста донедавна зустрічала захаращена, обмальована і облуплена автобусна зупинка без даху (з боку Щорса). М’яко кажучи, неприємне таке собі обличчя…32

Та вже 4 серпня цю зупинку було годі і впізнати. Побілена, пофарбована, з облаштованими лавками і головне – з новенькою покрівлею! Такий подарунок місту за власним бажанням і власним коштом зробили декілька корюківчан, яким небайдужий наш спільний дім.
– З початку і до завершення робіт над відновленням зупинки трудилося понад десять осіб. Це, перш за все, члени районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка та свідомі жителі міста, яким хочеться бачити Корюківку красивою, – розповідає підприємець і голова вищеназваної районної організації Михайло Давиденко. – Спасибі їм усім, а зокрема, підприємцям, які з розумінням поставилися до нашої ініціативи: Ігорю Станіславському і Сергію Гирику, працівникам «Фастбуду», жінкам – Олені Бівалькевич та Валентині Олійник. У жодної організації чи установи ми не просили фінансової допомоги – все своїми силами.
Ремонт автобусної зупинки тривав декілька днів. Робітники спочатку розчистили і побілили тротуар, який густо поріс травою і «обріс» сміттям. Кажуть, два тракторні причепи сміття, дерну та піску вивезли, аби до зупинки був нормальний під’їзд. А потім побілили стіни, пофарбували лавки, зробили дах – п’ять декількаметрових соснових балок покрили листовим металом, щоб було надійно і довговічно.
Минулого тижня на символічне відкриття оновленої автобусної зупинки завітали представники міської ради і райдержадміністрації.
– Тепер головне – зберегти цю невеличку споруду у гарному стані: не обмалювати, не розбити і не розламати, як це часто буває, – каже Михайло Давиденко. – Урешті-решт, ми ж усі так прагнемо у Європу, тож давайте і жити європейськими цінностями та берегти те, що вже маємо.88_6 88_388_2 88_4

Залишити коментар