Деякі кабельні лінії на електроопорах – зняли

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Змотано кабель біля щоденного ринку

СитуаціяЧастина абонентів не мають змоги дивитися кабельне телебачення. Чому?

«На вулицях Червонохутірській та частково – Шевченка, інших зникло кабельне телебачення.

Нам пояснили, що до «кабсервісу» Корюківським РЕМом було висунуто вимогу—за кожну електроопору, де навішено кабелі, платити щомісячно по 40 гривень. А також – начебто міське «Ефір ТБ» заборгувало за електроенергію. Тож його покарали… А ми, абоненти, страждаємо, — не показує десятки каналів», – зателефонувавши у редакцію, поскаржився житель міста Олексій Кравченко.
Деякі факти підтвердилися: на електроопорах знято кабельні лінії. Причому, зроблено це переважно у центральній та ближчій до неї частинах міста. Не знаючи обставин, люди звинувачували РЕМ. Ситуацію прокоментував директор відокремленого підрозділу Чернігівобленерго Віталій Рябець: «Якщо б «кабсервіс» мав борги, ми відразу б відключили електропостачання. Але таких проблем у нас не було. Не вимагали ми від цієї організації і щоб за кожну електроопору, де розвішені кабелі, платили по 40 гривень. Ніхто не притискав кабельне телебачення. Головна причина – їхні працівники самовільно, без погоджень, розвісили кабельні лінії на наших електроопорах. І, наприклад, у кількох місцях на вулиці Шевченка вони висіли дуже низько. А це – безвідповідально, створює небезпечну ситуацію. У лютому наші робітники дійсно зняли частину кабелів. Частина – діючі, і там жителі міста дивляться канали «Єфір ТБ».
Чи сідатимуть Корюківський РЕМ і фахівці кабельного телебачення за стіл переговорів, щоб «мирним шляхом» розв’язати проблему, знайти компромісні варіанти? Це питання хвилює багатьох жителів міста, які користувалися послугами кабельного телебачення і хочуть, щоб воно повернулося. Частина з таких, зрозумівши ситуацію, вже закупила приставки Т-2 чи встановила супутникові антени. Проте багато споживачів чекають поновлення кабельного: недороге, їх задовольняло. На жаль, стало недоступним. Редакція хотіла почути і представників від кабельного телебачення міста. Та ні з ким із них не вдалося зустрітися, бо їхнє обладнання працює в автоматичному режимі, без оператора. Тільки зрідка до Корюківки з Чернігова приїздить відповідальний фахівець. Отже, коли прибуде, газета надасть і йому слово.

Залишити коментар