Дід Мороз не завітає у першу школу – піде в інші дитячі і дорослі заклади…

Новий рік на порозі! І зустрічати його будуть і дорослі, і діти. Де і як?

За дитячим сценарієм
Святкові ранки у дитячих садочках відбудуться: з 27 по 29 грудня – у «Дельфіні», з 26-го по 29 – у «Веселці». В обох садочках традиційно вітатимуть малечу Дід Мороз і Снігуронька.
Школярі міста святкуватимуть Новий рік у своїх закладах у такі дні: Корюківська ЗОШ І. ст. №2 – 26 і 28 грудня; Корюківська ЗОШ І ст. №3 – 28 грудня; гімназія – 27 грудня (перші класи), 28 – решта учнів (для гімназистів 2 і 3 класів – святкові ранки; для старших учнів – 4(8)-7(11) класів – новорічна програма і дискотека, початок о 16.00); Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 27 грудня (з 9.00) і 28-го (з 12-ї); Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – теж у ці дні: 27 і 28 грудня. В усі школи, окрім першої, на свята завітають Дід Мороз і Снігуронька. Хто принесе подарунки учням найбільшої школи міста, де цьогоріч відмовилися від новорічного діда з онучкою? У закладі кажуть: діти без солодощів не залишаться, а ось хто їх вручатиме, залежить від сценаріїв. Вони – різняться.
До речі, цьогоріч відділ освіти, культури, молоді та спорту міськради потурбувався про новорічні деревця і всі школи позбулися клопоту самотужки забезпечувати своїх учнів зеленими красунями. Дирекції закладів оцінили такий подарунок!
Нагадаємо: на зимові канікули школярі підуть 29 грудня. Відпочиватимуть 2 тижні. До навчання – 15 січня наступного року! У школах запевнили, що протягом канікул будуть організовані різні заходи для учнів (на час верстки останнього у цьому році номера «Маяка» вони ще не були затверджені), а також традиційно триватиме підготовка до обласного етапу предметних олімпіад.
Для корпоративів
ще є варіанти…
Міські кафе-ресторани наразі не набрали максимальної кількості бажаючих святкувати Новий рік, а тому – охоче запрошують! Ми зателефонували у деякі.
Так, у «Фламенко» обіцяють новорічну ніч з ведучими і шоу-програмою, дискотекою, Дідом Морозом, подарунками, призами (вартість – 350 гривень з особи). Новий рік у «Хуторку» обійдеться у 300 гривень.
З 21 по 29 включно святкуватимуть корпоративи у «Тормозі» (250 грн.). Замовлень, кажуть, багато, але «вікна» ще є.
Сядринський «Причал» пропонує своїм гостям завітати до них 24 і 25 грудня, є вільні місця і на 26-те. Вартість святкування залежатиме від обраного меню (розважальної програми не буде) – є замовлення і на 250 гривень з особи, і на 300. Все залежить від новорічного апетиту!

Залишити коментар