Для одержання паспортів – можна реєструватися в електронній черзі

У районній міграційній службі (як і загалом в обласній) запроваджено онлайн-сервіс “Електронна черга” для оформлення закордонних паспортів та ІД-карток. Хоча залишається прийом громадян й за “живою” чергою – розповіла кореспонденту нашої газети завідувач районного сектору управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Олеся Стельмах.

Тобто громадянам можна не витрачати час на стояння чи сидіння у чергах під дверима кабінету, а записатися в онлайн-чергу в зручний час, на потрібну дату і годину – пояснює Олеся Павлівна. Потрапити до електронної черги можна, зареєструвавшись через сайт ДМС України. На сайті покроково обрати: регіон – Чернігівську область, далі – підрозділ, у якому хочете отримати паспорт (закордонний можна оформити у будь-якому підрозділі, незалежно від реєстрації місця проживання). ІД-картку вперше – можна оформити лише за місцем реєстрації або фактичного проживання, якщо дитина не зареєстрована. Вказати послугу (закордонний паспорт чи ІД-картку), дату і час. І потрібно вказати чотири останні цифри паспорта громадянина України та номер мобільного телефону, на який прийде код підтвердження і ваш номер у черзі. Кожної доби після 24 години на сайті з’являється нова квота на наступний день реєстрації. На один телефонний номер можна зарезервувати чергу не більше, як на чотирьох членів сім’ї.
А приходити до підрозділу міграційної служби потрібно вчасно, адже кожному громадянину відводиться визначений проміжок часу, коли оформляються документи, фотографують його, сканують відбитки пальців. Також потрібно завчасно отримати консультацію і оплатити послугу за реквізитами. Електронна черга організована так, що у разі неявки громадянина протягом двох хвилин від виклику до кабінету – його черга скасовується. Бо запізнення призводить до порушення всієї черги. Хто ж не може записатися онлайн чи не знають про існування такого сервісу, то для них діє “жива” черга.

Залишити коментар