До Корюківки прибудуть мощі Святої Варвари

З 17 по 21 грудня, у Свято-Вознесенському Храмі м. Корюківки Української Православної Церкви Київського Патріархату, з благословення Високопреосвященішого Євстратія, архиєпископа Чернігівського і Ніжинського прибудуть мощі Святої Великомучениці Варвари.

Свята Варвара— християнська великомучениця за величний подвиг вiри отримала особливий дар визволяти людей вiд випадкової, несподiваної смертi, зцiляти тяжкi недуги, влаштовувати долю дiтей, розраджувати у журбi та зневiрi.
Святу великомученицю вшановують в усьому свiтi. У деяких мiсцевостях гiрники-шахтарi не спускаються в шахту без її образка; водiї, пiлоти, вiйськовi носять зображення святої бiля свого серця. Але небагато людей знає, що чудодiйнi мощi — нетлiнне тiло святої Варвари — спочивають в Українi, у Києвi, у Св.–Володимирському патрiаршому кафедральному соборi, i бiля них донинi вiдбуваються чудеса, звершується Служба Божа, горять свiчки та полум’янiють людськi серця.
Запрошую щиро всіх на спільну молитву. Порядок богослужінь біля мощей:середа 17грудня – (17.00)–зустріч мощей, Акафіст Великомучениці Варварі; четвер 18грудня – (10.00) – Божественна Літургія,(17.00) Акафіст Великомучениці Варварі;п’ятниця 19грудня -(10:00)–Божественна Літургія, (17.00) Акафіст Великомучениці Варварі і Святителю Миколаю Чудотворцю в честь його свята; субота 20грудня – (17.00) Вечірня з Акафістом Великомучениці Варварі; неділя 21грудня-(10.00)Божественна Літургія, освячення води перед мощами,(17.00) Акафіст Великомучениці Варварі.
Протягом тих днів буде Єлеопомазаня святим єлеєм, освяченим на цілющих мощах. Можна буде придбати іконки і посвячені стрічки на святих мощах. Також буде посилена молитва за воїнів України, що перебувають у зоні АТО. За мир і спокій в Україні і припинення кровопролиття. Всіх чекаємо в нашому храмі, який відкритий для кожного. Миру і відради духовної вам!

З повагою, благочинний Корюківського району протоієрей о. Тарасій.

Залишити коментар