До Москви – автобусом чи поїздом?

«Ще у далекий радянський час понад тисяча жителів нашого району виїхали – хто по вербовці, а хто й так – на роботу у Москву та у великі міста Московської області. Тепер на відпочинок чи на городні роботи приїздимо до Корюківки, а дехто – у села. Та коли постає питання, як краще і дешевше доїхати, не знаємо куди звертатися. Частина повертається додому через станцію Бахмач, а залізничні білети тепер дорогі… Чула, нібито ходить автобус через Мену і Новгород Сіверський. Розкажіть, будь ласка на сторінках «Маяка».
м. Корюківки Ніна Дуденко.

Ходить автобус Київ-Москва через Чернігів. З обласного центру з центральної автостанції відправляється о 15 год. 27 хв. Білет до Москви коштує 453 грн. У Мені цей автобус о 16 год. 30хв. Автобус у сусідньому райцентрі зупиняється тільки тоді, коли є обілечені або вільні місця. Декому із холминського «куща», можливо, легше добратися до Новгорода – Сіверського. З нього цей же комфортабельний автобус відправляться о 18 год. 20 хв. Білет обійдеться звідси у 403 грн.
Більш забезпечені наші земляки можуть дістатися до Червонозоряної поїздом Чернігів –Москва. Він, за повідомленням касира Корюківського залізничного вокзалу Олени Лазарєвої , з обласного центру відходить о 19 год. 55 хв. по парних днях. Ціна білета купейного вагона –2 тис. 100 грн., класу «люкс»- 2600, плацкартного – 1300. Вона може змінюватися щотижня на 50-100 грн. у ту або іншу сторони. Із Бахмача відходять два поїзди – Львів – Москва та Ковель – Москва, відповідно о 23 год. 5хв. і 23 год. 7 хв. Купейний білет коштує – 1663, класу «люкс»-близько 2 тис., плацкартний -1014 гривень. Білети можна купити на Корюківському залізничному вокзалі. І їх також за бажанням пасажира брати з посадкою у Чернігові на Москву або з Бахмача чиКонотопа.Зокрема, з Бахмача поїздку до Москви замовляють наші земляки дуже рідко, мабуть, добратися до Чернігова автобусами легше. Також білети з Корюківського залізничного вокзалу купують до будь-якого міста країн СНД.Можна їх замовити зарані з Москви та інших міст Росії та України.
Ті, хто бажає дещо швидше доїхати до столиці Росії на мікроавтобусах з Чернігова та Щорса, можна бронювати місце, зателефонувавши на такі тел..: 099-779-59-83, 063-303-57-97, 068-780-33-07.

Залишити коментар