До уваги абітурієнтів!

зно

Відділ освіти інформує

Реєстрація осіб, які бажають пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році, триватиме до 20 лютого.

Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться: 24 квітня – українська мова і література; 3 червня – французька мова; 5 червня – німецька мова; 8 червня – іспанська мова; 10 червня – англійська мова; 12 червня – математика; 15 червня – російська мова; 17 червня – біологія, 19 червня – історія України; 22 червня -фізика; 24 черв­­ня – географія; 26 червня – хі­мія.

ВАЖЛИВО!
1. Оформлення реєстраційної картки здійснюється через мережу Інтернет на сторінці «Реєстрація – 2015» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua) самостійно або за консультаційної та технічної допомоги освітнього закладу, де навчається випускник.
2. ДПА з української мови проводиться у формі ЗНО. Реєстрація на ЗНО з української мови і літератури є обов’язковою для усіх випускників.
3. Текст заяви вписуємо власноруч, ставимо підпис та дату оформлення реєстраційної картки, вклеюємо дві однакові фотокартки 2014-15 року розміром 3х4 см у визначені місця.
4. Випускники 2015 року подають до своїх навчальних закладів сформовані комплекти документів: оформлену відповідно до вимог реєстраційну картку, копію паспорта громадянина України (у разі відсутності – копію свідоцтва про народження для тих, хто народився після 1 вересня 1998 року).
5. Всі копії документів повинні мати напис: Згідно з оригіналом (без лапок), особистий підпис, ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

Якщо необхідно внести змінидо реєстраційних даних!

Зміни вносимо через інформаційну сторінку (http://testportal.gov.ua) особисто. Повторно роздруковуємо контрольно-інформаційний лист і реєстраційну картку. Самостійно надсилаємо (а/с №86, м. Київ, 02192) нову реєстраційну картку та отриманий раніше Сертифікат ЗНО, а у разі зміни персональних даних або відомостей про місце навчання – документ, що підтверджує ці зміни.
Зміни рівня складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури можна вносити до 6 березня 2015 року; зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 1 квітня 2015 року.
Дата відправлення визначається за відтиском поштового штемпеля на конверті!

Учасник не буде зареєстрований для проходження ЗНО, якщо:

надасть не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації; неналежно оформить заяву-реєстраційну картку; зазначить в реєстраційній картці недостовірні дані; подасть заяву після 20 лютого 2015 року.
Детальніше про особливості реєстрації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http:// kievtest.org.ua та за телефонами: 044-360-70-04, 044-361-42-17.
Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для вас, так і працівників регіональних центрів.
Бажаємо успіхів!

Залишити коментар