Доходи від здавання ягід та грибів – треба оподатковувати

Hand Holding Blueberries

Настав сезон збору (заготівлі) продукції флори і фауни (грибів, ягід, лікарських рослин, птиці, звірів, риби тощо). Громадяни, які одержуватимуть доходи від здавання вищевказаної продукції заготівельним організаціям і при особистому продажу не звільняються від обкладення податком на доходи фізичних осіб. Законом передбачено, що за місцем виплати доходів, не утримується податок на доходи з фізичних осіб з громадян, які є суб’єктами підприємницької діяльності та підтвердили це оригіналом свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності та свідоцтвом про сплату єдиного податку.
Закупівля громадянами продукції флори та фауни з метою подальшого продажу, без державної реєстрації господарської діяльності є порушенням Цивільного кодексу України, що тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 340 до 1700 гривень з конфіскацією продукції, знарядь виробництва та сировини, чи без такої, а за повторне вчинення протягом року – штраф у розмірі від 1700 до 8500 гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.
За довідками та консультаціями звертайтесь за телефоном 2-26-46.

3 коментарів

  1. Виктор говорить:

    Хотел писать по-украински, но разозлился и перешёл на великий и могучий (без причин). НИЩИЕ люди собирают чернику и лисички, но их нужно поиметь (взять процент)!!!!!!!!!! Какие налоги с людей, которые живут (кстати, а почему они ещё живут?)с лесных продуктов??????????? Гэррр Парашэнко дай канхвет маленьким жуклянам, жырный урод (не удержался)!!!!!!!!!!

  2. Виктор говорить:

    Жукляне – мои земляки, это для тех, кто не в теме…

  3. Виктор говорить:

    А вообще то, дорогой “Маяк”, надо развиваться!!!!!!!!!!!!!! Я когда то олимпиады у Вас выигрывал (в КАрюковке) и начинаю стеснятся…

Залишити коментар