Долучайтесь до підтримки військових

Наша допомога надзвичайно потрібна

Шановні корюківчани та жителі району!

Україна, наша рідна земля, в небезпеці. У зоні проведення АТО досі відстоюють незалежність і територіальну цілісність українці. Серед цих мужніх і відважних вояків залишаються й наші земляки. Усі вони потребують допомоги, аби більш ефективно виконувати завдання, обороняти державу, швидше одужувати після поранень. Звертаємося до всіх жителів Корюківщини, активістів, підприємців, громадських діячів з проханням надавати посильну допомогу нашим захисникам Вітчизни.
Окремо звертаємося до депутатів місцевих рад району з проханням використати свої ресурси та можливості, аби підтримати військовослужбовців. Допомогу просимо надавати у вигляді: медичних засобів від застуди та кашлю, вітамінів, засобів від розладів шлунку; шапок в’язаних, перчаток, теплих светрів, зимового верхнього військового одягу; ковдр, спальних мішків та матраців (нових або б/в в гарному стані); продуктів харчування (сало, печиво, чай, кава, згущене молоко, цукор, м’ясні та рибні консерви промислового виробництва, соус, лимони, сухофрукти, картопля, морква, буряк, часник, цибуля, капуста); цигарок (махорка, тютюн) в необмеженій кількості.
Речі та продукти приймає магазин «Фастбуд» (м.Корюківка, вул. Г.Костюк, 33, тел. 4-01-30) з 8 до 18 години у робочі дні та з 8 до 15 – у вихідні, або Корюківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м.Корюківка, вул. Вокзальна, 2, тел.2-26-27; з 8 до 17 години з понеділка по п’ятницю). У разі відсутності можливості доставити допомогу до пункту прийому — звертатись по тел. 4-01-30. Для отримання додаткової інформації про збір допомоги військовослужбовцям Корюківщини, які перебувають в зоні АТО, надаємо контактні дані громадських організацій та ініціативних груп, що долучаються до цієї благородної справи: 0662117273 — Панюков Валерій Миколайович (приватний підприємець); 0977745815 — Онищук Володимир Леонідович (голова КММГО «Альтернатива»; 0665172566 — Єрмоленко Оксана Миколаївна (провідний спеціаліст Корюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).
Не дамо загинути нашим співвітчизникам, які відважно захищають рідну землю.

Залишити коментар