Долучайтесь до підтримки військових

Наша допомога надзвичайно потрібна

Шановні корюківчани та жителі району!

Україна, наша рідна земля, в небезпеці. У зоні проведення АТО досі відстоюють незалежність і територіальну цілісність українці. Серед цих мужніх і відважних вояків залишаються й наші земляки. Усі вони потребують допомоги, аби більш ефективно виконувати завдання, обороняти державу, швидше одужувати після поранень. Звертаємося до всіх жителів Корюківщини, активістів, підприємців, громадських діячів з проханням надавати посильну допомогу нашим захисникам Вітчизни.
Окремо звертаємося до депутатів місцевих рад району з проханням використати свої ресурси та можливості, аби підтримати військовослужбовців. Допомогу просимо надавати у вигляді: медичних засобів від застуди та кашлю, вітамінів, засобів від розладів шлунку; шапок в’язаних, перчаток, теплих светрів, зимового верхнього військового одягу; ковдр, спальних мішків та матраців (нових або б/в в гарному стані); продуктів харчування (сало, печиво, чай, кава, згущене молоко, цукор, м’ясні та рибні консерви промислового виробництва, соус, лимони, сухофрукти, картопля, морква, буряк, часник, цибуля, капуста); цигарок (махорка, тютюн) в необмеженій кількості.
Речі та продукти приймає магазин «Фастбуд» (м.Корюківка, вул. Г.Костюк, 33, тел. 4-01-30) з 8 до 18 години у робочі дні та з 8 до 15 – у вихідні, або Корюківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м.Корюківка, вул. Вокзальна, 2, тел.2-26-27; з 8 до 17 години з понеділка по п’ятницю). У разі відсутності можливості доставити допомогу до пункту прийому — звертатись по тел. 4-01-30. Для отримання додаткової інформації про збір допомоги військовослужбовцям Корюківщини, які перебувають в зоні АТО, надаємо контактні дані громадських організацій та ініціативних груп, що долучаються до цієї благородної справи: 0662117273 — Панюков Валерій Миколайович (приватний підприємець); 0977745815 — Онищук Володимир Леонідович (голова КММГО «Альтернатива»; 0665172566 — Єрмоленко Оксана Миколаївна (провідний спеціаліст Корюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).
Не дамо загинути нашим співвітчизникам, які відважно захищають рідну землю.

Залишити коментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.