Донька героя – вже першокласниця

Як і щороку 1 вересня, в школах району святкували День знань. На свій найперший дзвіночок поспішала цього дня і донька загиблого захисника Вітчизни Миколи Пономаренка Каролінка, тепер уже учениця Корюківської ЗОШ № 1.2_1 Попри побоювання рідних, до школи дівчинка йде з радістю, сім’ю полеглого не залишають поза увагою. Перед початком навчального року волонтерами (за сприяння молодіжної організації «Альянс 3000») юній школярочці було подаровано набір канцтоварів та шкільного приладдя, а також гарну вишиваночку для урочистої події від чернігівського волонтерського центру (ГО «Сяйво Сіверщини»), яким опікується Ірина Березинець.
І радість, і сум огортали в цей день маму двох дітей Ларису (проводжав до Країни знань сестричку і 4-річний Тарасик), адже їй дуже хотілося, щоб цю щасливу мить розділив з ними і їхній коханий чоловік та люблячий батько. Не судилося…
Молодший сержант Микола Пономаренко воював у складі 13-го Чернігівського мотострілецького батальйону, був командиром самохідної артилерійської установки. Солдати цього батальйону вели активні бойові дії з сепаратистами на Донеччині. 31 січня 2015 року під містом Вуглегірськ артилерійська установка потрапила під шалений вогонь «Градів», а її 33-річний командир загинув, отримавши осколкове поранення.

2_2

Залишити коментар